چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
 
سازمان بنادر و دریانوردی/صفحه نخست/آرشیو اخبار بندر انزلی

اخبار بندر انزلی

مجتمع بندری انزلی میزبان 3 کشتی رو-رو/ رشد 73 درصدی ترانزیت کالاهای غیرنفتی
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت:
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از تردد شناورهای رو-رو جهت حمل خودروهای ترانزیتی در مجتمع بندری انزلی برای سومین بار طی سال جاری خبرداد.
تاکید مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بر انجام دقیق برنامه زمان بندی بندر تفریحی گردشگری چمخاله
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در بازدید از روند پیشرفت بندر تفریحی گردشگری چمخاله بر انجام دقیق برنامه زمان بندی تاکید کرد.
مبحث ارزیابی زیست محیطی، بندی از قراردادهای سرمایه گذاری اداره کل بنادر گیلان/ تقدیر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان از
در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان مطرح شد؛
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن تقدیر از زحمات سازمان بنادر در راستای حفاظت از محیط زیست، گفت: کار ماندگاری توسط سازمان بنادر در تالاب انزلی صورت گرفته است.
بررسی مجتمع بندری انزلی در 4 شاخص کلان و 111 شاخص اصلی HSE
در فرآیند ارزیابی شاخص‌های عملکردی HSE و ایمنی حریق:
مجتمع بندری انزلی در فرآیند ارزیابی شاخص‌های عملکردی HSE و ایمنی حریق در 4 شاخص کلان و 111 شاخص اصلی HSE مورد بررسی قرار گرفت.
افزایش ترانزیت و صادرات کالا از بندرانزلی به روسیه
در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با هیات تجاری روسی مطرح شد؛
در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با هیات بلند پایه بخش دولتی و تجاری روسی بر افزایش ترانزیت و صادرات کالا از بندرانزلی به روسیه تاکید شد.
۳۱ فروند کشتی جدید برای تردد در دریای خزر خریداری شد
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت:
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: ۳۱ فروند کشتی جدید خریداری شده و ۲ فروند کشتی نیز در حال ساخت است که از این تعداد ۱۸ فروند کشتی در دریای سیاه منتظر انتقال کشتی ها به مالکین دریای خزر هستند و ۱۳ فروند کشتی نیز در دریای خزر پروسه تغییر پرچم را طی می‌کنند.
امضای تفاهمنامه علمی و پژوهشی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان با دانشگاه آزاد اسلامی قزوین
صبح امروز تفاهمنامه علمی و پژوهشی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به امضا رسید.
آیین تجلیل مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از کارکنان روابط عمومی اداره کل به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
آیین تجلیل مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از کارکنان روابط عمومی اداره کل به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، حسین یونسی با صدور پیامی فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
اجرای ۱۸۰ هزار میلیارد ریال پروژه در حوزه دریا و حمل و نقل دریایی از ابتدای دولت سیزدهم/۴۴۰ هزار میلیارد ریال پروژه اجرایی در
مدیرعامل سازمان بنادر در بازدید از مجتمع بندری انزلی؛
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام‌کرد: از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون حدود ۱۸۰ هزار میلیارد ریال پروژه در حوزه دریا و حمل و نقل دریایی انجام و به بهره برداری رسیده و تقدیم مردم ایران شده است.
از سرمایه گذاری در حوزه بنادر گیلان حمایت می کنیم/ لزوم تسریع در اتصال ریل به بندر انزلی
استاندار گیلان در بازدید از بندر انزلی:
استاندار گیلان با بیان اینکه مجتمع بندری انزلی مرکز بنادر گیلان است که در بخش بارگیری کالا باید بسیار قدرتمند عمل کند و لازمه این مهم اتصال ریل راه‌آهن به این بندر می‌باشد گفت: در این راستا باید تمامی مدیران اجرایی از جمله راه و شهرسازی، راهداری، منابع طبیعی و محیط زیست به طور جهادی عمل کنند.
ابراز علاقه بی‌سابقه کشورهای منطقه برای سرمایه‌گذاری در بنادر ایران/ لزوم تسریع در لایروبی بندر انزلی
​مدیرعامل سازمان بنادر در بندر انزلی خبر داد:
مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی در جلسه بررسی موانع و مسائل بنادر و دریانوردی استان گیلان از ابراز علاقه بی‌سابقه کشورهای منطقه برای سرمایه‌گذاری در بنادر ایران با توجه به رویکرد دولت سیزدهم مبتنی بر گسترش مناسبات با کشورهای همسایه خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی فردا به انزلی می آید
علی اکبر صفایی؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی به همراه هیات عامل سازمان بنادر فردا پنجشنبه به بندرانزلی سفر می کنند.
آخرین وضعیت احیای تالاب انزلی/ اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی سازمان بنادر/ آغاز لایروبی تالاب از اواخر فروردین سال
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان اعلام کرد:
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان جزییات احیای تالاب انزلی را تشریح کرد و گفت: لایروبی تالاب از اواخر فروردین ماه سال جاری آغاز شده و معادل ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی سازمان بنادر و دریانوردی به منظور احیای این تالاب، اختصاص یافته است.
برگزاری نشست تخصصی آموزش کار با سامانه مدیریت تردد ناوگان حمل و نقل جاده ای
​در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت پذیرفت؛
برگزاری نشست تخصصی آموزش کار با سامانه مدیریت تردد ناوگان حمل و نقل جاده ای ​در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
یکپارچگی اطلاعات بین ارگان ها از اهداف اداره کل فناوری اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی گفت:
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی ​یکی از اهداف این اداره کل را یکپارچگی اطلاعات بین ارگان ها بیان کرد و گفت: با سامانه مدیریت تردد ناوگان حمل و نقل جاده ای بندرانزلی، دقت ارائه خدمات بیشتر می‌شود.
افزایش سهم بخش دریایی و بندری در GDP در دستور کار سازمان بنادر است/ توسعه ترانزیت در مجتمع بندری انزلی
مدیر کل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه‌های سازمان بنادر و دریانوردی:
مدیر کل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه‌ های سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه افزایش سهم بخش دریایی و بندری در GDP در دستور کار سازمان بنادر قرار دارد، گفت: توسعه مبحث ترانزیت نیز از جمله اهداف سازمان بنادر و دریانوردی در مجتمع بندری انزلی در سال جاری خواهد بود.
آغاز به کار رسمی سامانه مدیریت تردد ناوگان حمل و نقل جاده‌ای در مجتمع بندری انزلی
برای اولین بار در بنادر شمالی کشور محقق شد؛
مجتمع بندری انزلی نخستین بندر شمال کشور است که به طور رسمی به سامانه مدیریت تردد حمل و نقل مجهز شد، سامانه ای که با حضور مدیر کل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه‌ها سازمان بنادر و دریانوردی و نیز مدیر کل دفتر فناوری و اطلاعات این سازمان به بهره برداری و شروع به کار کرد.
همراه با کارگران به مناسبت روز جهانی کار و کارگر
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان گزارش می دهد:
به مناسبت روز جهانی کار و کارگر، گفت و گوی صمیمی با کارگران مجتمع بندری انزلی توسط روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت.
قهرمانی تیم اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در کاپ آزاد والیبال ساحلی نوجوانان کشور
تیم اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در کاپ آزاد والیبال ساحلی نوجوانان کشور قهرمان شد.
صفحه ۱ از ۱۰۲