یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
 

اخبار بندر انزلی

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان رای خود را به صندوق انداخت
همزمان با آغاز رأی‌گیری مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با حضور در شعبه‌ اخذ رأی در اداره‌ کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، رأی‌ خود را به صندوق انداخت.
تقویت تعاملات تجاری بنادر استان گیلان با بندر اکتائو در دستور کار قرار دارد
در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر اکتائو؛
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در دیدار با مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر اکتائو با تأکید بر بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاران خارجی، وارد کنندگان و صادرکنندگان، گفت: تقویت تعاملات تجاری و اقتصادی با بندر اکتائو در دستور کار قرار دارد.
جشن تکلیف دانش آموزان دختر کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
به مناسبت ایام ولادت حضرت زهرا(س) انجام شد؛
به مناسبت ایام ولادت حضرت زهرا(س) جشن تکلیف دانش آموزان دختر کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در سالن همایش این اداره کل برگزار شد.
60 تن از بانوان شاغل و بازنشسته اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تقدیر شدند
به مناسبت میلاد اسوه بانوان دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) صورت گرفت؛
به مناسبت میلاد اسوه بانوان دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) و با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از 60 تن از بانوان شاغل و بازنشسته اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تقدیر شد.
توسعه بندری هیچ تاثیری بر شدت رسوب‌گذاری تالاب انزلی نداشته است/تشدید رسوب‌گذاری به دلیل جنگل‌زدایی در بالادست تالاب و ساخت و ساز غیرمجاز
رییس بخش حمل‌ونقل دریایی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
رییس بخش حمل‌ونقل دریایی مرکز تحقیقات ضمن تاکید بر اینکه توسعه بندر هیچ تاثیری بر شدت رسوب‌گذاری در تالاب انزلی نداشته، گفت: جنگل‌زدایی در بالادست تالاب و ساخت وسازهای غیرمجاز در حریم تالاب و رودخانه‌های منتهی به آن تخلیه فاضلاب‌ و زباله‌های شهری و صنعتی، رسوب‌گذاری را حادتر کرده است.
اخذ ایزو 14001 و 45001 توسط واحد مدیریت بحران ، پدافند غیر عامل و HSE اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان
با حضور مدیر کل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفت؛
با حضور مدیر کل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از ایزو 14001 و 45001 اخذ شده توسط واحد مدیریت بحران ، پدافند غیر عامل و HSE اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان رونمایی شد.
جلسه کمیته مدیریت بحران اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان به دلیل احتمال بارش احتمالی برف
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
کمیته مدیریت بحران اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان به دلیل احتمال بارش احتمالی برف در استان با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تشکیل جلسه داد.
چشم انداز مناسب با توجه به موافقتنامه اوراسیا برای مجتمع بندری انزلی/ بندرانزلی یک فرصت و ظرفیت مناسب برای تجارت کشور است
در دیدار معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بیان داشت؛
معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی در دیدار با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بیان داشت: مجتمع بندر انزلی روند رو به رشدی رو برو بوده و سرمایه گذاری خوبی در آن شاهد هستیم و چشم انداز مناسبی با توجه به موافقتنامه های صورت گرفته همچون اوراسیا برای مجتمع بندری انزلی همراه خواهد بود.
نشست مشترک در خصوص تعیین حریم 60 متری سواحل استان گیلان برگزار شد
نشست مشترک در خصوص تعیین حریم 60 متری سواحل استان گیلان با حضور نمایندگان دستگاه های مربوطه در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
جلسه ارائه مطالعات فاز دوم طرح جامع بندرانزلی برگزار شد
جلسه ارائه مطالعات فاز دوم طرح جامع بندرانزلی با حضور مدیران ارشد اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مدیر کل مهندسی سواحل و بنادر و رئیس اداره مهندسی بنادر سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.
کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرانزلی با موضوع کنترل و مراقبت بیماری کرونا 2019 و پشه ائدس
در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد؛
کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بندرانزلی با موضوع کنترل و مراقبت بیماری کرونا 2019 و پشه ائدس در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد.
به مبتلایان ویروس کرونا اجازه ورود به بنادر داده نخواهد شد/ افزایش امکانات پزشکی بندر برای مقابله با ویروس کرونا/ موافقتنامه اوراسیا یک فرصت برای بنادر شمالی
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان:
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به اهمیت موافقتنامه اوراسیا در توسعه بنادر شمالی کشور گفت: این تفاهمنامه برای بنادر شمالی کشور یک فرصت است و اهمیت ویژه‌ای برای بندر انزلی دارد.
همزمان با سالروز ورود ‌امام ‌(ره) رژه شناورهای دریایی در بندرانزلی برگزار شد
با آغاز دهه مبارک فجر؛
با آغاز دهه مبارک فجر و همزمان با سالروز ورود ‌امام ‌(ره) رژه شناورهای دریایی با بیش از ۴۰ شناور اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، نیروی دریایی، دریابانی، محیط زیست، شیلات و هلال احمر در بندرانزلی برگزار شد.
دیدار مسئولین شهرستان بندرانزلی با امام جمعه این شهرستان در روز نخست دهه مبارک فجر
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان صورت گرفت؛
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به همراه مسئولین شهرستان بندرانزلی با امام جمعه این شهرستان در روز نخست دهه مبارک فجر دیدار کردند.
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی با صدور پیامی فرارسیدن دهه مبارک فجر را تبریک گفت.
ضرورت تشکیل بنادر متقارن در کشورهای حاشیه خزر برای تبادل کالا/ اهمیت موافقتنامه‌های بندری و دریایی/ امضای خواهر خواندگی منطقه ویژه اقتصادی آستارا
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و مدیر منطقه ویژه آستارا در گفت و گویی بیان داشت:
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با تأکید بر لزوم تشکیل بنادر متقارن در کشورهای حاشیه دریای خزر، گفت: این بنادر به افزایش تبادل کالا و بهره گیری از امکانات و شرایط یکسان کمک می کند.
دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان
صبح امروز صورت گرفت؛
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان صبح امروز در راستای تعامل بیشتر برای برگزاری دوره های تخصصی دریایی دیدار کردند.
جلسه کارگروه صادرات استان گیلان و شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی به مناسب روز جهانی گمرک
با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و دیگر مسئولین استان صورت گرفت؛
جلسه کارگروه صادرات استان گیلان و شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی به مناسب روز جهانی گمرک و با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و دیگر مسئولین استان گیلان برگزارشد.
پیام مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت روز جهانی گمرک
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، دکتر حمیدرضا آبایی با صدور پیامی فرارسیدن روز جهانی گمرک را تبریک گفت.
تخلیه اولین محموله گندم وارداتی دولتی در بندر انزلی
معاون امور بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی استان گیلان:
معاون امور بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: نخستین کشتی حامل گندم وارداتی مربوط به سازمان غله و خدمات بازرگانی دولتی کشور در بندر انزلی پهلوگیری کرد و تخلیه شد.