پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
 
 

تغییرات سریع و شگرف در حوزه کسب و کار باعث گردیده تا سازمان های پیشرو به منظور حفظ و ارتقای جایگاه خود درعرصه جهانی و کسب میزان قابل ملاحظه ای از سهم بازار ، به مطالعات گسترده ای پرداخته و به شکل هوشمندانه ای با تکیه بر دانش ، علاوه بر افزایش بهره‌وری سازمان ، امنیت و سلامت کارکنان و همچنین رضایت مشتریان خود را تامین نمایند. این مطالعات می تواند با مشارکت کارکنان و یا از طریق دانشگاه ها ، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی به انجام رسیده و مانع از بروز آسیب هایی گردد که به صورت ناخواسته پیرامون سازمان ها وجود داشته و مشکلات متعددی را به همراه دارند .

اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز به منظور برآورده سازی نیاز های مطالعاتی بخش های زیر مجموعه خود ، ضمن تشکیل کمیته تحقیق ، اولویت های پژوهشی خود را شناسایی و به صورت درون سازمانی و یا برون سپاری به انجام می رساند.

 

اعضای کارگروه مطالعات و تحقیقات  اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

 

حمیدرضا آبایی

رئیس کارگروه

مدیر کل  

سعید ممدوحی

دبیر کارگروه

آواتار

علی خوردوست

عضو کارگروه

khordoust

مهرزاد نژاد اسم

عضو کارگروه

 آواتار  

صدیقه گل آور

عضو کارگروه

 آواتار  

مصطفی ملکی

عضو کارگروه

maleki  

داود کشتکار

عضو کارگروه

keshtkar  

میلاد شیرین زبان

عضو کارگروه

 آواتار  

امید حسین پور

عضو کارگروه

آواتار  

مجتبی نظری سنگاچین

عضو کارگروه

 آیکون مرد

 

مجید آذری نژادیان

 

عضو کارگروه

 

 آیکون مرد  

ناصر توتچی فتیدهی

عضو کارگروه

 آواتار  

   
     
   

 

 

قابل توجه علاقه مندان و درخواست کنندگان حمایت مادی و معنوی فعالیت های پژوهشی ، کاربرد سامانه های قابل بهره برداری در بخش مطالعات و تحقیقات اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

 

1- سامانه فصل نامه صنعت حمل و نقل دریایی از طریق درگاه اینترنتی JMTI.PMO.IR  ( برای برقراری ارتباط نیازمند به اینترنت است ). کاربری آن برای بارگذاری کلیه فعالیت های پژوهشی جدید (  مقاله مستخرج از پایان نامه مورد حمایت سازمان ، مقاله ، کتاب و ...) بوده که پژوهشگر در حال حاضر  به آن مبادرت می ورزد.

2- سامانه جدید جامع مدیریت دانش و پژوهش از طریق درگاه اینترانتی mpr.pmo.ir   برای بارگذاری فعالیت های پژوهشی اعم جدید و یا سنوات گذشته ( پایان نامه، مقاله ، تالیف کتاب و ... ) قابل بهره برداری می باشد . لذا از پژوهشگران درخواست می گردد ، ضمن مطالعه فایل های پیوست (ابلاغیه بهره برداری از سامانه جدید ، دستور العمل سامانه جامع مدیریت دانش و پژوهش ، راهنما و همچنین گردش کار یا WorkFlow ) نسبت به بارگزاری دانشی خود اقدام نمایند . در ضمن خاطر نشان می نماید پژوهشگرانی که نسبت به ثبت نام در سامانه قبلی( km.pmo.ir )مبادرت نموده اند می بایست مجدداً نسبت به ثبت دانش خود اقدام نمایند . لازم به ذکر است ثبت تلفن همراه، کد ملی و پست الکترونیکی در سامانه جدید الزامی است.

 

توجه : برای بهره مندی از سامانه مزبور بهتر است ضمن اتصال به موتور جستجو گر گوگل کروم استفاده شود .