چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
 
 

تغییرات سریع و شگرف در حوزه کسب و کار باعث گردیده تا سازمان های پیشرو به منظور حفظ و ارتقای جایگاه خود درعرصه جهانی و کسب میزان قابل ملاحظه ای از سهم بازار ، به مطالعات گسترده ای پرداخته و به شکل هوشمندانه ای با تکیه بر دانش ، علاوه بر افزایش بهره‌وری سازمان ، امنیت و سلامت کارکنان و همچنین رضایت مشتریان خود را تامین نمایند. این مطالعات می تواند با مشارکت کارکنان و یا از طریق دانشگاه ها ، مراکز و موسسات علمی و تحقیقاتی به انجام رسیده و مانع از بروز آسیب هایی گردد که به صورت ناخواسته پیرامون سازمان ها وجود داشته و مشکلات متعددی را به همراه دارند .

اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان نیز به منظور برآورده سازی نیاز های مطالعاتی بخش های زیر مجموعه خود ، ضمن تشکیل کمیته تحقیق ، اولویت های پژوهشی خود را شناسایی و به صورت درون سازمانی و یا برون سپاری به انجام می رساند.

 

اعضای کارگروه مطالعات و تحقیقات  اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

 

حمیدرضا آبایی

رئیس کارگروه

مدیر کل  

احمد غفارزاده

دبیر کارگروه

ghaffarzadeh 

علی خوردوست

عضو کارگروه

khordoust

محسن رجبی مقدم

عضو کارگروه

 moghadam

محمد پورحاجی

عضو کارگروه

poorhaji  

مصطفی ملکی

عضو کارگروه

maleki  

داود کشتکار

عضو کارگروه

keshtkar  

طه یاسین رضاپور

عضو کارگروه

rezapoor  

حسین صبحی

عضو کارگروه

sobhi 

سید رضا میرجلیلی محنا

عضو کارگروه

 mohanna

 

افشین محمد پور

 

عضو کارگروه

 

mohammadpoor  

فریبرز صیاد

عضو کارگروه

sayyad  

فرشاد خلیلی

عضو کارگروه

khalili  

حمید مهربان

عضو کارگروه

mehraban  

 

قابل توجه علاقه مندان و درخواست کنندگان حمایت مادی و معنوی فعالیت های پژوهشی ، کاربرد سامانه های قابل بهره برداری در بخش مطالعات و تحقیقات اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

  1. سامانه مدیریت دانش از طریق درگاه اینترانتی Km.pmo.ir ( اینترانت بوده و برای برقراری ارتباط نیازی به اینترنت نیست و فقط کافی است  نشانی سامانه مذکور در قسمت آدرس بار موتور جستجو گر موزیلا  قید شود و اینتر Enter نمایید ). کاربری آن برای بارگذاری کلیه فعالیت های پژوهشی ( پایان نامه ، مقاله ، کتاب و ... ) بوده که پژوهشگر در سال های گذشته به آن مبادرت نموده است.

 

  1. سامانه فصل نامه صنعت حمل و نقل دریایی از طریق درگاه اینترنتی JMTI.PMO.IR  ( برای برقراری ارتباط نیازمند به اینترنت است ). کاربری آن برای بارگذاری کلیه فعالیت های پژوهشی جدید (  مقاله مستخرج از پایان نامه مورد حمایت سازمان ، مقاله ، کتاب و ...) بوده که پژوهشگر در حال حاضر  به آن مبادرت می ورزد.

 

  1. سامانه جامع مدیریت اطلاعات پژوهان از طریق درگاه اینترنتی MPR.PMO.IR ( برای برقراری ارتباط نیازمند به اینترنت است ). کاربری آن برای بارگذاری کلیه فعالیت های پژوهشی جدید ( شروع یک پایان نامه -  مقالاتی که در همایش ها ، کنفرانس ها ، نشریات و ... ، به غیر از سازمان بنادر و دریانوردی توسط پژوهشگر ارائه گردیده و حداقل اکسپت یا پذیرش آن را اخذ نموده باشد ترجمه تالیف کتاب تحلیل خبر  و ... )

توجه : برای بهره مندی از سامانه های فوق بهتر است  از موتور جستجو گر موزیلا استفاده شود .