یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 
بازدید دکتر آخوندی وزیر محترم راه و شهرسازی از بندر انزلی

 

 

 

 

دکتر آخوندی وزیر محترم راه و شهر سازی در مورخه 12/1/95 به اتفاق هیئت همراه از بندرگاه انزلی و همچنین حوضچه و کانال بندر انزلی بازدید و ضمن گرامیداشت دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی ایران، بیاناتی در مورد روند توسعه بندر و همچنین توسعه ی مسافرتهای دریایی ارایه و تاکید نمود و بر تامل بندر با شهر و اجرای المانهای مناسب دریا با شهر، توجه لازم به امر مسافرتهای دریایی با نگاه ویژه، توسعه بندر انزلی با توجه به پیش بینی های انجام شده و تکمیل زیرساختها و همچنین توجه ویژه به امر سرمایه گذاری خصوصا بخش خصوصی و اتصال ریل راه آهن سراسری به بندرگاه انزلی تاکید نمود.

در این بازدید چندین ساعته مهندس نعیمی مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان ضمن همراهی، به تشریح عملکرد بندر و همچنین در خصوص زیرساختهای در دست اجرا توضیحاتی بیان نمود.

ضمنا وزیر محترم راه و شهرسازی طی نشستی در اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، به توجه ویژه در خصوص  راه کارهای توسعه حمل و نقل ترکیبی، بیانات مبسوطی را ارایه نمود.

در خاتمه دکتر آخوندی وزیر محترم راه و شهر سازی، ضمن تقدیر از کارهای انجام شده به موضوع توجه ویژه بنادر به مطالعات لازم در مورد ایجاد کارهای جدید تاکید کرد.


بازدید وزیر راه از بندر 12 فروردین 95 7 

بازدید وزیر راه از بندر 12 فروردین 95 6 

بازدید وزیر راه از بندر 12 فروردین 95 5 

بازدید وزیر راه از بندر 12 فروردین 95 9 

بازدید وزیر راه از بندر 12 فروردین 95 8 

بازدید وزیر راه از بندر 12 فروردین 95 3 

بازدید وزیر راه از بندر 12 فروردین 95 2 

بازدید وزیر راه از بندر 12 فروردین 95 1 

بازدید وزیر راه از بندر 12 فروردین 95 4

۱۲ فروردین ۱۳۹۵ ۱۵:۴۸
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۵,۳۸۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید