یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
 
بنادر گیلان در سالروز جانگداز رحلت معمار کبیر انقلاب به سوگ نشست

  

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان  با توجه به فرا رسیدن (14 خرداد) ایام ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران مراسم مداحی و سخنرانی در مسجد  اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در بندر انزلی با حضور روسای ادارات و امام جمعه محترم و فرماندار شهرستان بندر انزلی برگزار  شد.

 

در همین راستا مهندس چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی ضمن حضور در مراسم سوگواری امام راحل (ره) تاکید کرد: مراسم ارتحال امام باید هر چه باشکوه و گسترده‌تر باشد و دستگاه‌های مربوطه باید با جدیت و اهمیت در راستای تحقق این هدف اهتمام کنند.


امام جمعه شهرستان بندر انزلی حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین در این مراسم عزاداری و سوگواری بیان کرد : ما با پیروی از رهنمود های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری دشمنان را برای همیشه از دخالت در این نظام و انقلاب مایوس خواهیم کرد.


وی با تاکید بر این که شناخت امام راحل نیاز امروز جامعه بشری است، خدمت به آرمان‌ها و اهداف بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و انتقال ارزش‌ها و ابعاد شخصیتی معمار انقلاب اسلامی را یک وظیفه همگانی دانست و تصریح کرد: اشاعه سیره و منش، اهداف و آرمان‌های امام ،کشور و جوانان را در برابر ترفندهای دشمنان ایمن می‌کند.

وی افزود: امام راحل در طول حیات خود برای زنده نگه داشتن اسلام تلاش بسیاری کرد و انقلاب شکوهمند اسلامی را با حمایت‌های مردم به پیروزی رساند. امام خمینی(س) احیاگر تفکر دینی در جهان اسلام بوده و به مسلمانان جهان آموختند که چطور در برابر قدرت‌های استعماری جهان بدون هیچ‌گونه ترس و واهمه‌ای ایستادگی کنند.

در پایان حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل بر اجرای عدالت اقتصادی در کشور تاکید کرد.


عذاداری 14 خرداد 5
عذاداری 14 خرداد 4
عذاداری 14 خرداد 3
عذاداری 14 خرداد 2
عذاداری 14 خرداد 1
عذاداری 14 خرداد 20
عذاداری 14 خرداد 19
عذاداری 14 خرداد 18
عذاداری 14 خرداد 17
عذاداری 14 خرداد 16
عذاداری 14 خرداد 15
عذاداری 14 خرداد 14
عذاداری 14 خرداد 13
عذاداری 14 خرداد 12
عذاداری 14 خرداد 11
عذاداری 14 خرداد 10
عذاداری 14 خرداد 9
عذاداری 14 خرداد 8
عذاداری 14 خرداد 7
عذاداری 14 خرداد 6

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ۱۹:۵۸
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۵,۹۰۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید