چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
قرار داد لایروبی حوزه بنادر شمالی منعقد شد

     

 

 

 

بر اساس تفویض اختیار مهندس سعید نژاد مدیر عامل محترم سازمان بنادر و دریانوردی به مهندس چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان و به منظور جلوگیری از هرگونه وقفه در عملیات لایروبی بنادر شمالی کشور، راهبری، تعمیر و نگهداری لایروبهای بنادر شمالی شامل لایروب یاسین، شهید رشیدی، ارس و خزر ، از تاریخ ٩٥/١ به مدت ٥ سال و به مرکزیت بندر انزلی با شرکت خط دریا بندر منعقد گردید.

  مهندس چراغی با بیان مطلب فوق افزود: بر اساس این قرارداد، شناورها و تجهیزات لایروبی در قالب اجاره بلند مدت و به منظور انجام لایروبی نگهداری به منظور تامین ایمنی آبراهها و تردد ایمن کشتیها و شناورها، به شرکت مذکور واگذار گردیده و بنا بر این خدمت دیگری از مجموعه وظایف سازمان بنادر و دریانوردی،  برون سپاری گردید.

 مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان، حوزه فعالیت لایروبی این قرار داد  را بنادر استانهای گیلان و مازندران و با استفاده از تجهیزات پیشرفته استراتژیک لایروبی اعلام نمود.

وی خاطر نشان کرد: از مزایای روش جدید واگذاری عملیات لایروبی با سیاست گذاری مدیر عامل محترم و معاون محترم دریایی سازمان برای رقابتی کردن عملیات لایروبی در بنادر شمالی می باشد.


dtghjmndtghjmntfgn

gmkyhujk,edtyjktyjk

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۱۹
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۶,۰۱۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید