پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
 
سرپرست معاونت دریایی بندری بنادر گیلان معرفی شد 


طی مراسمی با حضور مدیر کل ینادر و دریانوردی استان گیلان ،معاونین، روسای ادارات وکارشناسان بنادر گیلان در تاریخ 31 خرداد ماه 1395 آقای نوراله عباسی بعنوان سرپرست معاونت دریایی و بندری بنادر گیلان معرفی شد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این مراسم اضهار داشت: وضعیت بندر انزلی در سال 95 وضعیت مناسبی است به نحوی که بندر انزلی تنها بندری است که در سال جاری رشد تخلیه و بارگیری داشته است و این در سایه سعی و تلاش و همدلی همه پرسنل محقق گردیده است. وی اظهار امیدواری نمود تا با توجه به شرایط موجود بتوانیم روند رو به رشد را حفظ کنیم و آن را ارتقا دهیم که این مسئولیت ما را سخت می کند تا تلاش بیشتری داشته باشیم.

مهندس چراغی خاطر نشان کرد: منصب ها یک ودیعه الهی است و خداوند این جایگاه را به انسانها می بخشد تا فرد مسئول بتواند به بندگان خدا خدمتی ارائه دهد و امید واریم ما هم در جایگاهی که هستیم منشا خیر باشیم و رضایت خدا و هم خلق  خدا را جلب نماییم.

وی در خصوص سرپرست جدید معاونت دریایی  و بندری این اداره کل نیز گفت: آقای عباسی فردی شناخته شده در این اداره کل هستند و قریب 20 سال سابقه در منصب های مختلف نشان از توانمندیهای ایشان می باشد و امیدواریم در سمت جدید نیز موفق باشند.

وی از سرپرست جدید معاونت دریایی و بندری این اداره کل خواست تا با همه واحدها ارتباط تنگاتنگی داشته باشد.

مهندس چراغی بحث های ایمنی دریایی، محیط زیست دریایی را برای اینکه کشتیها در محیطی ایمن تردد کنند، سرمایه گذاری، جذب سرمایه گذار بخش خصوصی برای ارتقای بندر، بازاریابی، حاکمیت در بخش دریایی و بندری، امور عملیاتی و شاخص های دریایی و بندری و رسیدگی به امور شرکتها، کنترل و بازرسی کشتیها ،امنیت تردد کشتیها، رعایت قوانین داخلی و کنوانسیونهای بین المللی را از مهمترین وظایف معاونت دریایی و بندری بنادر گیلان عنوان نمود.

وی افزود: در خصوص سوانح دریایی نیز می بایست اقدام های موثری شود و از هر گونه سوانح دریایی پیشگیری شود.

سرپرست جدید معاونت دریایی و بندری این اداره کل نیز اظهار داشت: از اعتمادی که به بنده شده ممنونم و امیدوارم از این آزمون موفق خارج شوم.

نورالله عباسی افزود: 9 میلیارد و 850 میلیون تن کالا از طریق دریا جابجا شده که سهم کشور ما از این مقدار 2/75 در صد می باشد و بندر انزلی از سهم ایران 1 درصد را به خود اختصاص داده که از این سهم 1 درصدی، 4000 نفر بصورت مستقیم امرار معاش میکنند.

وی سهم ایران در دریای خزر را 4/15 درصد عنوان نمود و افزود که باید تلاش کنیم تا سهم کشورمان را در حوزه خزر افزایش دهیم.

نورالله عباسی خاطر نشان کرد: بنادر جدید در حاشیه خزر در حال شکل گرفتن هستند و ما باید از تمام ظرفیت های موجود ازاد بهره لازم را ببریم.

وی در پایان افزود: نقش آفرینی هر کدام از پرسنل می تواند در چرخه اقتصادی تاثیر گذار باشد و با تلاش می توانیم بندر انزلی را به جایگاه اصلی آن برسانیم.


تودیع و معارفه چراغی و عباسی 10
تودیع و معارفه چراغی و عباسی 9
تودیع و معارفه چراغی و عباسی 8
تودیع و معارفه چراغی و عباسی 7
تودیع و معارفه چراغی و عباسی 6
تودیع و معارفه چراغی و عباسی 5
تودیع و معارفه چراغی و عباسی 4
تودیع و معارفه چراغی و عباسی 3
تودیع و معارفه چراغی و عباسی 2
تودیع و معارفه چراغی و عباسی 1

۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۱۶:۴۷
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۶,۰۲۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید