جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
 
سرپرست جدید معاونت اداری و مالی بنادر گیلان معرفی شد

 

 

 

 

 

طی مراسمی با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان، معاونین، رؤسای ادارات و کارشناسان این اداره کل، سید جلال گلپیرا بعنوان سرپرست جدید معاونت اداری و مالی بنادر گیلان معرفی شد.

 


ثفلائفقغاثقفل

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن تقدیر از زحمات آقای مهرداد رجبی و همچنین تلاشهای کارکنان این اداره کل طی چند ماه گذشته افزود: طی این چند ماه همکاران جهت اعتلای نام بندر انزلی در فعالیتهای تجاری و اقتصادی، تلاشهای زیادی کردند و نتیجه این تلاشها این شد که تا با یاری خداوند، بنادر گیلان به ویژه بندر انزلی از شرایط ویژه و روند رو به جلویی برخوردار شود و اظهار امیدواری کرد تا پایان سال نیز با همین روحیه و توان برای اعتلای جایگاه قدیمیترین و قویترین بندر شمال کشور تلاش شود.

مهندس چراغی همچنین اظهار داشت: ایشان و همکارانشان در این معاونت در جهت پیشبرد اهداف این اداره کل تلاش بسزایی را در این سالها از خود نشان دادند و این معاونت بسیار خوب عمل کرده و تغییرات و جابجائبها در همه سطوح را برای پایداری یک سیستم ضرورت دانست.

 مدیرکل بنادر گیلان جایگاه اداری و مالی را بسیار حساس دانست و اظهار داشت: شخصی که در این معاونت قرار می گیرد باید هم به نیازهای مالی و هم به نیازهای منابع انسانی پاسخ دهد و امروز آقای گلپیرا که بعنوان سرپرست این معاونت مشغول بکار می شود، سالهاست در این اداره کل در واحدهای دیگر منشا خیر بودند و امیدواریم با سوابق درخشانی که دارند در این معاونت هم با همکاری دیگر همکاران بتوانند منشا خیر باشند.

وی از سرپرست جدید معاونت اداری و مالی خواست مدیریت منابع انسانی را با در نظر گرفتن همه نیازهای منابع انسانی، در سرلوحه فعالیتهای خود قرار دهد.

سیدجلال گلپیرا سرپرست جدید معاونت اداری و مالی نیز ضمن تقدیر از زحمات معاونت سابق اداری و مالی این اداره کل خاطرنشان کرد: واحد اداری و مالی یک واحد استراتژیک است و تاثیر بسزایی در روحیات منابع انسانی دارد و باید بتوانیم فضایی را فراهم کنیم  که نیروی انسانی با احساس آرامش بتوانند در پیشبرداهداف سازمانی بکوشند.۱۶ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۵۶
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۶,۳۸۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید