شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
 
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و هیئت همراه وی از از بندرگاه انزلی بازدید کردند

 

 

 

 

 

دکتر آرامی عضو هیئت عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و هیئت همراه ضمن بازدید از بندر انزلی با سرمایه گذاری، توانمندی و پروژه های انجام شده و در دست اجرا و طرح توسعه این اداره کل از نزدیک آشنا شدند.

در این بازدید مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان به فعالیتهای صورت گرفته در بنادر گیلان و استعدادها و ظرفیتهای موجود در بندر انزلی اشاره کرد و اظهار داشت: بندر انزلی در 4 ماهه سال 95 روند رو به رشدی را طی کرده است و این مرهون زحمات و تلاش مجموعه این اداره کل می باشد.

مهندس چراغی سپس افزود: در 4 ماهه امسال بیش از 780 هزار تن تخلیه و بارگیری در بندر انزلی داشتیم و سال گذشته آمار رشد 46 درصدی را نشان می دهد که این روند خوبی است و امیدواریم بتوانیم این روند را ارتقاء دهیم.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان خاطرنشان کرد: جهت سرمایه گذاری و توسعه و ارتقای بنادر گیلان ضمن استفاده از رهنمودهای شما، امیدواریم منابع لازم در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم هم در بحث تجاری و هم در بحث گردشگری از ظرفیتهای موجود استفاده کنیم.

دکتر آرامی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر و دریانوردی هم ضمن اظهار خورسندی از فعالیتها و کارهای خوبی که در بندر انزلی انجام شده اظهار داشت: جا دارد از کارهای بسیار خوبی که طی سالیان اخیر در این بندر صورت گرفته، تقدیر کنم و جای بسی تقدیر دارد که در این بندر نگاهی هم به بحث اقتصادی و گردشگری انجام شده است.

عضو هیئت عامل و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر افزود: باید از ظرفیت بخش خصوصی در بحث دریا محوری در راستای اقتصاد مقاومتی، که پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری است حرکت کنیم و از تمام ظرفیتها در بخش تجاری، مسافری و گردشگری استفاده نمائیم.

وی در ادامه گفت: در بحث گردشگری ظرفیت خوبی در خزر وجود دارد و این یکی از اساسی ترین برنامه های سازمان است و این موضوع را به جدیت دنبال می کنیم.

دکتر آرامی خاطرنشان کرد: برای استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، مدل سیاست گذاری و سرمایه گذاری بسیار مهم می باشد و برای این مهم ما در ابتدای کار قرار داریم و جا دارد که بیشتر در این زمینه کار کنیم.

وی افزود: اگر بازاریابی مناسبی انجام دهیم، بهتر می توانیم از بستر مناسب بهره مند شویم که این موضوع می تواند هم در بحث اشتغال و اقتصاد منطقه بسار تاثیر گذار باشد.

دکتر آرامی در ادامه اشاره کرد که ما اعتقاد داریم با یک تعامل و همفکری با بنادر می توانیم بهتر تصمیم گیری کرده و مشکلات خود را حل کنیم و به منشور و مسئولیت اجتماعی سازمان بنادر و بنادر تابعه توجه ویژه داشته باشیم، چون بنادر در شنال و جنوب کشور در زندگی مردم آن مناطق تاثیر بسزایی دارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان، توجه به مسایل و مشکلات نیروی انسانی را یکی از اساسی ترین امور این معاونت عنوان کرد و اظهار داشت: منابع انسانی مهمترین منابه یک سازمان محسوب می شوند و ما هم در سازمان بنادر به این اصل توجه خاص داریم.

وی در پایان گفت: این معاونت در سازمان بنادر، آمادگی دارد تا راه گشای شما در بحث منابع و در راستای توسعه بندر انزلی باشد و امیدواریم در بحث توسعه بندر انزلی بتوانیم در هیئت عامل به سهم خودمان قدم مهمی برداریم.


بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 4
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 3
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 2
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 1
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 13
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 12
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 11
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 10
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 9
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 8
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 7
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 6
بازدید معاون محترم توسعه مدیریت و منابع سازمان بنادر از از بنادر گیلان 5

۲۴ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۷:۱۶
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۶,۴۶۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید