پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
کمیته بحران بنادر گیلان تشکیل جلسه داد

 

 

 

 

در پی بارشهای شدید که در چند روز اخیر در استان گیلان و شهرستان بندر انزلی آغاز شد، کمیته بحران اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به ریاست مهندس چراغی تشکیل جلسه داد.

در این جلسه مدیرکل بنادر گیلان، پدافند غیر عامل را امری بسیار مهم دانست و اظهار داشت: باید این موضوع را بطور جدی پیگیری کنیم و بر اساس دستورالعمل های سازمان بنادر حرکت کنیم تا از حوادث احتمالی پیشگیری کنیم.

مهندس چراغی خاطر نشان کرد: به خاطر نزدیک شدن به فصل بارش در استان گیلان و شرایط خاصی که در این استان آغاز شده، باید بارشهای این فصل را مدیریت کنیم که اگر این اتفاق نیافتد چه بسا صدمات و خسارات جبران ناپذیری را متحمل خواهیم شد.

وی همچنین افزود: باید تمهیدات لازم اندیشیده شود تا از خسارتهای به وجود آمده از بحرانها پیشگیری کنیم و در فصل پاییز و زمستان کالاها و تاسیسات در این اداره کل دچار خسارت نشوند.

مهندس چراغی در پایان خاطر نشان کرد: باید نقاط آسیب پذیر را شناسایی کنیم و راههای مقابله با بحران را در دستور کار قرار دهیم تا در هنگام بارش برف و باران دچار مشکل نشویم.

شایان ذکر است در ادامه این جلسه، مهرداد رجبی دبیر کمیته بحران بنادر گیلان به بیان گزارشی از فعالیت این کمیته و پیشنهادات لازم پرداخت و دیگر اعضا نیز به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند.


کمیته بحران 2  

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۵:۵۴
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۶,۷۳۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید