دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
رییس فراکسیون گمرک مجلس شورای اسلامی از بندر انزلی بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان سیدکاظم دلخوش اباتری نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی طی دیداری با مهندس حسین چراغی از اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بازدید کرد.
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این دیدار با اشاره به موقعیت ممتاز جغرافیایی بندرانزلی، به نقش مهم این بندر در تسهیل تبادل کالاهای تجاری به ویژه در بخش های سوخت، آهن‌آلات، چوب و غلات را در منطقه اشاره کرد و با تاکید بر توسعه صادرات، بازار کشاورزی حاشیه دریای خزر مقصد مناسبی برای محصولات کشاورزی شمال کشور دانست.

در این راستا حسین چراغی مدیرکل بنادر گیلان به رشد چهل درصدی تخلیه و بارگیری در بندر انزلی اشاره کرد و آن را حاصل رهنمود های مدیرعامل سازمان بنادر و زحمات بیدریغ پرسنل اداره کل و همچنین ارائه بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن اشاره کرد و در ادامه نیز رییس فراکسیون گمرک مجلس شورای اسلامی با توجه به رشد حداکثری تخلیه و بارگیری در بندر انزلی از زحمات سازمان بنادر و دریانوردی را شایسته تقدیر دانست.

در پایان مهندس چراغی با اشاره به طرح توسعه بنادر گیلان به همکاری و هماهنگی بخش دولتی و خصوصی در بنادر گیلان اشاره کرد و نتیجه آنرا ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان در کمترین زمان ممکن و با شرایط مطلوب ذکر نمود.
وی افزود: با عنایت به قابلیت‌ها و توانمندی‌های این بندر انتظار می‌رود در آینده، از طریق ظرفیت‌های حمل‌ و نقل چند وجهی که با اهتمام دولت جمهوری اسلامی ایران برای اتصال این بندر به راه‌آهن سراسری و کنارگذر شهرستان انزلی و باتکمیل بزرگراه قزوین - رشت، توان عملیاتی بندرگاه انزلی و ارتقاء بیش از پیش جایگاه آن را در میان بنادر کشورهای حوزه دریای خزر را شاهد باشیم.


دیدار دلخوش با چراغی آبان 95 4
دیدار دلخوش با چراغی آبان 95 1

۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۱۵:۰۷
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۲۲۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید