پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
 
جلسه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در بنادر گیلان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ، درجلسه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان،  آمادگی کامل این اداره کل جهت مقابله با بحرانهای احتمالی پیش رو، از قبیل برف اعلام شد.
در جلسه مذکور، کلیه اعضاء کمیته بحران و پدافند غیرعامل نسبت به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و بهره گرفتن از تجارب آنان در سالهای گذشته در خصوص در پیش رو داشتن شرایط نامساعد جوی ، در جهت مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، با مسئولیتهای معلوم اعضاء در کمیته بحران و همچنین پیگیری های لازم درصورت مواجهه با بحران احتمالی ریزش برف و برنامه ریزی و اقدامات بایسته جهت زنده نگهداشتن شریان حیاتی حمل و نقل دریایی اتخاذ شد.
شایان ذکر است دراین ارتباط تاکنون چندین جلسه جهت هماهنگی با کارگروها و پیمانکاران طرف قرار داد با اداره کل و تبین موارد لازم و استفاده از تواناییهای آنان در صورت رویارویی با بحران ریزش برف تشکیل شده است.
همچنین  با توجه به پیش بینی های اداره هواشناسی در خصوص ریزش احتمالی برف در روزهای آینده و تشکیل جلساتی در این زمینه، به منظور هم افزایی و  مقابله و بازتوانی و آماده بکاری این اداره کل، در شرایط غیر متعارف برای بازگشایی راهها و مسیرهای منتهی به بندر جهت ورود و خروج ایمن شناور و کالا، بندر انزلی حاضر و اعلام آمادگی نموده است. 
گفتنی است کمیته مقابله با بحران این اداره کل آماده است، تا در صورت بارش برف و یا طوفان اقدامات لازم را سریعاً انجام داده تا به فعالیتهای کشتیرانی و تخلیه و بارگیری و حمل و نقل، خللی ایجاد نشود.

 


جلسه کمیته بحران 29 آبان 95 10
جلسه کمیته بحران 29 آبان 95 7
جلسه کمیته بحران 29 آبان 95 4


۲۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۳۲۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید