دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
 
تجهیزات و ماشین آلات بنادر گیلان آماده ارائه خدمات در مواجه با بحران احتمالی برف است

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در دومین روز آذرماه، هماهنگی و عملیات زمستانی و برف روبی با حضور فعال آتش نشانان بنادر و دریانوردی گیلان، جهت آمادگی تجهیزات و نیروی انسانی برای تسهیل عملیات بندری در زمان بارش برف انجام شد. 

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این رابطه افزود: تجهیزات و ماشین آلات این اداره کل و شرکتهای تابعه جهت مقابله با بحران برف آمادگی کامل دارند.

مهندس چراغی با بیان مطلب فوق خاطرنشان کرد: پیرو اعلام هواشناسی استان گیلان مبنی بر احتمال بارش برف طی روزهای آتی، جلسه کمیته بحران در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار و در این جلسه اعلام شد کلیه تجهیزات و ماشین آلات در صورت بارش برف آماده ارائه خدمات می باشند.

شایان ذکر است دراین ارتباط تاکنون چندین جلسه جهت هماهنگی با کارگروها و پیمانکاران طرف قرار داد با اداره کل و تبین موارد لازم و استفاده از تواناییهای آنان در صورت رویارویی با بحران ریزش برف تشکیل شده بود و  با توجه به پیش بینی های هواشناسی در خصوص ریزش برف و تشکیل جلساتی در این زمینه، به منظور هم افزایی و  مقابله و بازتوانی و آماده بکاری این اداره کل، در شرایط غیر متعارف و بازگشایی راهها و مسیرهای منتهی به بندر جهت ورود و خروج ایمن شناور و کالا، حاضر و اعلام آمادگی نموده بود. 

شایان ذکر است تیم مقابله با بحران این اداره کل همواره آماده است تا در صورت بارش برف و یا طوفان اقدامات لازم را سریعاً انجام داده تا در فعالیتهای کشتیرانی و تخلیه و بارگیری و حمل و نقل، خللی ایجاد نشود.

  در انتهای این جلسه ماشین آلات و تجهیزات پاکسازی برف، طی عملیاتی نمادین در محوطه و اسکله های بندرانزلی، آمادگی و توان عملیاتی خود را به اثبات رساندند.

مانور کمیته بحران 95 5
مانور کمیته بحران 95 10
مانور کمیته بحران 95 9
مانور کمیته بحران 95 8
مانور کمیته بحران 95 7
مانور کمیته بحران 95 6
مانور کمیته بحران 95 4
مانور کمیته بحران 95 3
مانور کمیته بحران 95 2
مانور کمیته بحران 95 1

۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۶:۰۱
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۳۴۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید