شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
 
بارش برف در بندرگاه انزلی هیچ خللی در روند تخلیه و بارگیری کالا بوجود نیاورد
با توجه به اعلام قبلی سازمان هوا شناسی مبنی بر بارش برف در استان  گیلان و جلسات مکرر کمیته بحران بنادر و دریانوردی گیلان و هماهنگی های از پیش صورت گرفته، تخلیه و بارگیری کالا با روال عادی و ارایه خدمات به صاحبان کالا در سریعترین زمان انجام شد.
مهندس چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان که در جلسه کمیته مقابله با بحران حضور داشت، با بیان مطلب فوق افزود: تیم کمیته مقابله با بحران این اداره کل، امسال نسبت به سالهای قبل خیلی خوب و به موقع وارد عمل شد و این حاصل جلسات و مانورهایی بود که قبلا اجرا شده بود و خوشبختانه همه عوامل توانستند در کنار هم آنچه که وظیفه این اداره کل هست را به خوبی انجام دهند.
وی اظهار داشت: البته همیشه کمبودهایی هست و هدف از برگزاری این جلسه، گزارش کارهای انجام شده است و اینکه بتوانیم در بحرانهای احتمالی بعدی بهتر و هماهنگ تر کار کنیم.
مهندس چراغی همچنین از مسئول و دبیر کمیته مقابله با بحران بنادر و دریانوردی گیلان خواست تا در آینده گزارش موثّق از وضعیت جوی هوا در خصوص شروع و خاتمه برف داشته باشند تا بتوان برنامه ریزی دقیق تر برای مقابله با آن و همچنین پاکسازی انجام داد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان همچنین از اعضای کمیته خواست تا مشکلات احتمالی تجهیزات و خودروها قبل از بحران مورد بررسی قرار گیرد.

وی همچنین از اولویتها برای پاکسازی سخن گفت و اعلام داشت: برای پاکسازی، ابتدا پای اسکله ها، معابر و محوطه ها، ورودی انبارها، و سپس به ترتیب درهای بندر و ورودی ها و شهرک های مسکونی و همچنین خیابان های منتهی به اداره کل و شهرک های مسکونی در اولویت قرار دارند. 

مهنس چراغی خاطرنشان کرد: اگر شهرداری و نهادهای ذیربط برای پاکسازی معابر شهر نیز درخواست همکاری نمایند، این اداره کل آمادگی لازم دارد تا به همشهریان گرامی نیز جهت پاکسازی و بازگشایی معابر شهری، خدمات ارایه دهد.

شایان ذکر است در این جلسه، مسئول و دبیر کمیته مقابله با بحران بنادر گیلان به ارایه گزارش کارهای انجام شده پرداخت و سایر اعضا نیز ضمن ارایه گزارش به تبادل نظر پرداختند.


بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 22
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 21
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 20
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 19
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 18
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 17
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 14
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 13
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 12
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 11
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 10
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 9
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 6
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 5
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 3
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 2
بارش برف در بندر انزلی تخلیه و بارگیری 1

۴ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۱۲
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۳۵۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید