دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
دیدار با خانواده معظم و انقلابی شهید والامقام یگانه ارشد
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان  مهندس حسین چراغی به همراه معاونین وی با خانواده شهید یگانه دیدار کردند و طی نشستی صمیمی با مرور رشادت ها و دلاورمردی های آن شهید والامقام و بزرگوار، یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند.
در این دیدار چندساعته مهندس چراغی با تاکید بر اینکه جایگاه مادران، فرزندان و خانواده شهدا در اسلام بسیار والا و رفیع است احترام و تکریم خانواده های معظم شهدا را وظیفه کلیه مسئولین دانست. 
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به خصوصیات بارز و شاخص فرزندان شهید یگانه: خانواده های معظم شهدا را جز افتخارات این مرز و بوم  دانست و گفت اگر صبوری خانواده های شهدا و ایثارگران نبود، مطمئنا کشور ما از این دستاوردهای عظیم بی نصیب می شد.
وی افزود: شهدای این مرز و بوم با نثار جانشان دین خود را نسبت به آرمانهای انقلاب و پاسداری از مرزهای اعتقادی جمهوری اسلامی ایران اداء کردند فلذا شهدای این مرز و بوم معجزه های انقلاب اسلامی و ولی نعمت های ایران اسلامی هستند.
 مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به اهمیت فداکاری ها و رشادتهای شهدا، ایثارگران و رزمندگان ایران اسلامی و نقش خانواده آنان در دوران حماسه و ایثار گفت: موظفیم علاوه بر تکریم از خانواده شهدا، تجلیل از مقام همسران و فرزندان شهیدان، فرهنگ ایثار و شهادت را ارج نهاده و گسترش دهیم و نسل جوان را با دلاور مردیهای پاسداران حریم ولایت و مرزهای اعتقادی و دینی این مرز و بوم بیشتر و بهتر آشنا کنیم.

فبللاتاولل

۱ دی ۱۳۹۵ ۲۳:۲۰
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۶۰۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید