پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با مدیر کل بنادر و دریانوردی دیدار کردند
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان،    مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و مشاور امور ایثارگران استاندار، با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست مهندس چراغی ضمن عرض خیرمقدم خدمت جناب آقای پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امام پناهی مشاور محترم ایثارگران استاندار گیلان، گزارشی از فعالیت ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در اداره کل بنادر گیلان ارائه و اظهار کرد : افتخار این را داریم که بیشترین تعداد ایثارگران در این اداره کل شاغل و حضور داشته و موجب برکت در  مجموعه شده اند.
  مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان افزود: این عزیزان مشاغل کلیدی را در این اداره کل عهده دار هستند و نگاه ویژه ای به آنان داشته زیرا تمام آنان از نیروهای تحصیل کرده و با دانش هستند.
وی از شناسایی فرزندان شاهد با استعداد و توانمند خبرداد و تصریح کرد: طی برنامه ریزی های انجام شده به دنبال استفاده بیشتر و بهتر از پتانسیل این افراد هستیم.

 

مسئول امور ایثارگران اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان: رضایتمندی ایثارگران از اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان

مسئول امور ایثارگران اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان با تشکر از حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در این اداره کل یادآور شد: اقدامت مناسبی برای ایثار گران و فرزندان شاهد توسط این اداره کل صورت گرفته و شاهد رضایتمندی این عزیزان هستیم.

 امیر ایزدی ادامه داد:  امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده توسط مهندس چراغی و رهنمودهای ایشان بتوانیم قدم های مثبت دیگر را نیز  در آینده برداریم.

 

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان :اقدامات مدیر کل بنادر قابل تقدیر است

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان نیز ضمن قدردانی از زحمات و اقدامات مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای فعالیت های حمایتی از خانواده و فرزندان شاهد عنوان کرد: خدمت به ایثارگران و فرزندان شاهد وظیفه هر مسلمان بوده که جا دارد از  زحمات مدیریت اداره کل بنادر تقدیر شود.
پاکاری با اشاره به حمایت های روز افزون اداره کل بنادر و دریانوردی متذکر شد: امیدواریم با تعامل و همکاری مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان شاهد رشد فرزندان شاهد در این اداره کل باشیم.

 

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرانزلی: مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان همکاری خوبی با بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دارد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرانزلی نیز با تقدیر از زحمات مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در خصوص رسیدگی به امور ایثارگران و فرزندان شاهد شاغل در این اداره کل یادآور شد:خوشبختانه ایشان توجه ویژه ای به این عزیزان داشته و در این راستا بازدید های دوره ای از خانواده های شهدا و ایثارگران را در برنامه کاری خود قرار داده اند.
ایلچی با بیان اینکه مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان تا به امروز همکاری بسیار خوبی با بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان  بندر انزلی داشته، گفت: ایشان در این حوزه فعالیت های بسیاری داشته و  تاکنون امور مرتبط با خانواده شهدا و ایثارگران به نحو احسنت انجام گرفته است.

 

22222
111111

۱۲ دی ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۶۲۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید