شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
 
مراسم معارفه معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان برگزار شد
با حضور مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان؛

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مراسم معارفه معاون طرح و توسعه این اداره کل برگزار و بهروز لامع راد پس از 30 سال خدمت صادقانه بازنشست و نورالله عباسی به عنوان معاون طرح و توسعه معارفه شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این مراسم ضمن تقدیر از خدمت صادقانه بهروز لامع اظهار کرد: فاکتورهای مهم و بسیاری برای انتخاب معاون جدید طرح و توسعه را مورد نظر قرار دادیم و فرد اصلحی چون عباسی را معرفی کردیم.

حسین چراغی با بیان اینکه در زمان مدیریت لامع فعالیت های خوبی در واحد طرح و توسعه صورت گرفته است خاطرنشان کرد: آقای عباسی فردی متعهد، امین و با تجربه هستند و با حضور ایشان انتظار از این واحد بیشتر خواهد شد.

وی خطاب به معاونین و مدیران اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان تصریح کرد: مورد انتظار بوده همواره با معاون جدید همکاری و تعامل لازم را به منظور رشد، تعالی و نیل به اهداف راهبردی اداره کل داشته باشید.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه بعد سال ها توانستیم جایگاه نخست در راستای تخلیه و برگیری بدست آوریم گفت: براساس آخرین آمار گزارش شده، بندرانزلی دارای 45 درصد رشد در راستای تخلیه و بارگیری داشته و امروز دارای شرایط مطلوبی است.

چراغی با بیان اینکه بندرانزلی از لحاظ عملکرد به عنوان بندر نخست کشور معرفی شده متذکر شد: دست یافتن به این مهم با تلاش بسیار بدست آمده و ماندن در این جایگاه کار سخت تری خواهد بود.


3
22
2
عباسی

 

 

۱۴ دی ۱۳۹۵ ۱۳:۴۷
کد خبر : ۳۷,۶۴۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید