دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
سرپرست جدید معاونت دریایی و بندری بنادر گیلان معارفه شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان عصر امروز در مراسمی با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان، مهرزاد نژاد اسم بعنوان سرپرست جدید معاونت دریایی و بندری این اداره کل منصوب شد.
حسین چراغی در این مراسم ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رِئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام راحل و انقلاب و مقام معظم رهبری اظهار کرد: نژاد اسم تجارب علمی و عملی مناسبی در بنادر جنوب و شمال داشته و فردی پیشرو، دارای افکاری نو و آکادامیک می باشد.
وی افزود: سرپرست جدید با همکاری و همدلی همه همکاران در معاونت دریایی و بندری و سایر معاونت ها می تواند روند جدید و پیش رویی را در ادامه راه پیش گیرد.
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه افراد مختلفی را برای سرپرست معاونت دریایی و بندری در نظر داشتم خاطرنشان کرد: فاکتورهای مهم و بسیاری را برای انتخاب سرپرست جدید، مورد نظر قرار دادیم و در نهایت فرد اصلحی چون نژاد اسم را معرفی کردیم زیرا فردی متعهد، امین و با تجربه هستند.
مهندس چراغی با بیان اینکه مسولیت ها امانتی در دستان ماست تصریح کرد: امیدواریم با عنایت خداوند بتوانیم برای پیشرفت اقتصاد جمهوری اسلامی قدمهای خوب و مثبتی برداشته و این امانت را به بهترین نحو به آیندگان تحویل دهیم.
وی با اشاره به الویت های معاونت دریایی و بندری این اداره کل متذکر شد:  لایروبی بنادر انزلی و آستارا، تردد کشتی ها در امنیت کامل در بنادر استان، علایم گذاری آبراهها، بحث سخت افزاری و نرم افزاری یدکش ها، سرمایه گذاری و بازار یابی درخصوص تنوع کالا با رویکرد راهبردی، بازسازی و نوسازی تجهیزات بندری از الویت های معاونت دریایی و بندری است.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به حمل و نقل کانتینری یادآور شد: در این مبحث باید فعالیت های تخصصی بیشتری صورت گیرد تا بتوانیم به بازار رقابتی وارد شویم.
شایان ذکر است در این مراسم از زحمات نوراله عباسی تقدیر و مهرزاد نژاداسم را بعنوان سرپرست جدید معاونت دریایی و بندری بنادر گیلان معرفی شد.

 

 

چراغی۱
نژاداسم

نژاد۲

۲۲ دی ۱۳۹۵ ۱۵:۴۷
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۶۹۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید