پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
 
دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی صبح امروز با حضور در مجتمع بندری بندرانزلی با مدیرکل بنادر  و دریانوردی استان گیلان دیدار کرد. در این ملاقات حسین چراغی ضمن خوشامد گویی به ریاست دانشگاه و همراهان ایشان اظهار داشت: سازمان بنادر و دریانوردی به واسطه نقش و جایگاه بین الملی خود و همچنین مرجعیت در امور حاکمیتی مرتبط با مباحث دریایی و بندری در سطح کشور، همواره در تلاش است تا به شکل هوشمندانه ای با استفاده از دانش کارکنان خود و همچنین توان علمی دانشگاه های مختلف سطح کشور، نیازهای مطالعاتی و تحقیقاتی خود را مرتفع نمایند، این اداره کل نیز به تبع از سازمان مرکزی خود، تفاهم نامه هایی با دانشگاه های مختلف سطح استان منعقد نموده و پروژه های تعریف شده را تا کنون به نحو مناسبی پیش برده است.

 در ادامه دکتر علیرضا اقدامی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی ضمن ارایه توضیحاتی در خصوص این دانشگاه از جمله تعداد دانشجویان و رشته های تحصیلی موجود، به برگزاری دوره های ضمن خدمت برای کارکنان بندر در سنوات گذشته اشاره نمودند و با تاکید بر توان تحقیقاتی هیئت علمی دانشگاه تاکید نمود و اظهار امیدواری کرد که براساس تفاهم نامه موجود بتوانند بخشی از نیاز های مطالعاتی بنادر گیلان را نیز پوشش داده و به انجام رسانند. ایشان دربخش دیگری از سخنان خود، به تجهیز آزمایشگاه های عمران و مکانیک دانشگاه آزاد اشاره کرد و بیان داشت: توان آزمایشگاهی دانشگاه آزاذ فراتر از آزمایشگاه های موجود در سطح شهرستان بوده و به عنوان مثال آزمایشگاه بتن این دانشگاه در سطح استان از لحاظ دقت و کیفیت بی نظیر است که می تواند خدمات خود را دراختیار بنادر و دریانوردی گیلان قرار دهد. در پایان این دیدار دکتر اقدامی از مهندس چراغی و معاونین ایشان برای بازدید از دانشگاه دعوت بعمل آوردند.

لازم به ذکر است که در این دیدار مسئول حراست و معاونت اداری دانشگاه و همچنین معاونین طرح و توسعه و اداری و مالی این اداره کل حضور داشتند.

 

۲۲ دی ۱۳۹۵ ۱۷:۳۱
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۶۹۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید