پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
 
اولین جلسه طرح ایمنی سفر های دریایی ویژه نوروز ۹۶ در بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد

اولین جلسه طرح ایمنی سفر های دریایی ویژه نوروز ۹۶ با حضور سرپرست  معاونت دریایی و بندری و سایر کارشناسان مربوطه با هدف محیا نمودن سفری ایمن و خوش برای گردشگران نوروزی برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه ایوب پور صادق کارشناس اداره ایمنی و حفاظت دریایی این اداره کل گزارشی از اجرای طرح ایمنی سفر های دریایی در سال گذشته را مطرح و عنوان نمود: خوشبختانه شاهد سفرهای دریایی بدون حادثه بودیم و تیم شرکت کننده در این طرح زحمات زیادی کشیدند تا این طرح به سلامت و بدون حادثه خاتمه یابد.
وی افزود: نقاط ضعف و قوت این طرح در سال گذشته را بررسی کرده ایم تا در سال جدید بتوانیم با هماهنگی بهتر و بیشتر این طرح را به انجام برسانیم.
سرپرست معاونت دریایی و بندری نیز در خصوص اجرای طرح ایمنی سفرهای دریایی نوروز ۹۶ گفت: گروه های کاری و جدول زمان بندی برای گروه ها را تعیین و وظایف محوله به آنها را ابلاغ نموده ایم تا هر گروهی در زمان تعیین شده نسبت به اجرای وظایف خود اقدام نماید.
مهرزاد نژاد اسم خاطرنشان کرد: امیدواریم همه گروه های کاری این اداره کل با همکاری سایر ارگان های ذیربط در نوروز امسال با انجام صحیح این طرح سفر خوش و ایمن و بدون حادثه را برای مسافران و گردشگران داشته باشیم‌.
وی افزود: جلسه بعدی این طرح، جلسه استانی است و طرح سفرهای ایمن نوروزی تخصصی تر بررسی خواهد شد و وظایف سایر ارگان های ذیربط استانی نیز در آن جلسه بررسی خواهد شد.

جلسه ایمنی سفرهای نوروزی 95 1
جلسه ایمنی سفرهای نوروزی 95 5
جلسه ایمنی سفرهای نوروزی 95 4
جلسه ایمنی سفرهای نوروزی 95 3
جلسه ایمنی سفرهای نوروزی 95 2

۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۸۱۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید