چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
 
جشن پیروزی انقلاب به همراه تجلیل از دانش آموزان اداره کل بنادر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر  و دریانوردی استان گیلان، به مناسبت دهه فجر، جشن پیروزی انقلاب اسلامی به همراه تحلیل از دانش آموزان و دانشجویان این اداره کل در سالن همایشات دهکده ساحلی برگزار شد.
مدیر کل اداره بنادر و دریانوردی گیلان با تبریک دهه فجر اظهار کرد: پس از گذشت سی و هشت سال انقلاب، با هدایت‌های مدبرانه مقام معظم رهبری مدظله العالی از فتنه ها و بحران ها به خوبی عبور کرده و موجب اقتدار کشور در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی شده است.
مهندس حسین چراغی با بیان اینکه انقلاب جمهوری اسلامی در طول تاریخ بی نظیر بوده است افزود: این انقلاب موجب استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی شده است.
وی با بیان اینکه اقتدار و امنیت امروز کشور را مدیون شهدا هستیم خاطرنشان کرد: بسیار خرسند هستیم که در بدنه اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان خانواده شهدا و ایثارگران حضور دارند.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز این اداره کل تجلیل می شود تصریح کرد: آنها آینده سازان  و سرمایه های کشور هستند.
چراغی باید بیان اینکه پس از چهار سال بندر انزلی مقام نخست بنادر شمال کشور را به خودش اختصاص داد یادآور شد: این موضوع با همت و همکاری تمامی همکاران و کارکنان بدست آمد.
وی با بیان اینکه در راستای  افزایش روحیه کارکنان برنامه های متنوعی در حوزه فرهنگی و تفریحات پرسنل برنامه ریزی شده است گفت: در حال ارتقا سطح امکانات ورزشی هستیم تا علاوه بر ارتقاء روحیه کارمندان، سطح تندرستی آنان را افزایش دهیم.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در یک ماه آینده اقدام به زیباسازی پیشانی اداره کل خواهیم کرد متذکر شد: نگاه بندر فقط تجاری نبوده و نگاهی گردشگری هم داشته و در این راستا اقدام به زیباسازی محیط اطراف بندر خواهیم کرد.
وی در پایان از افتتاح بزرگترین و اولین مارینا شمال کشور در بندرانزلی خبر داد و عنوان کرد: با افتتاح این پروژه موجب حضور گردشگر در شهرستان و اشتغالزایی برای جوانان می شود.

باتننکدیی
لتتتودیاتتوبرد

۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۲۰:۲۵
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۹۳۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید