شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
 
جلسه کمیته بحران اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان‏‏‎‎‏‎ٌ‏‏‏‏ٌ‏‏‏ْْ‏ًًٍُُ، جلسه کمیته بحران این اداره کل برگزار گردید و برنامه ریزی لازم جهت مدیریت بارش برف و کمک به شهرستان بندرانزلی انجام شد.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به آمادگی کامل نیروها و شرکت های تابعه این اداره کل اظهار کرد: با توجه به مدیریت مناسب کمیته بحران اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در بارش برف ماه گذشته می توان بار دیگر از این شرایط جوی با عملکردی مناسب عبور کنیم.
حسین چراغی با اشاره به هشداری های هواشناسی افزود: تمام امکانات و نیروهای موجود را بسیج و آماده باش کرده تا علاوه بر رفع بحران های احتمالی به شهروندان و دستگاه های دیگر نیز کمک رسانی کنیم.
وی از تجهیز ادوات و خودروهای  اداره کل بنادر استان خبرداد و  خاطرنشان کرد: به تمام شرکتهای تابعه و اپراتورها ترمینال ها اعلام شده است تا برای مهار جرثقیل ها ، کشتی ها و یدک کش ها تمهیدات لازم را انجام دهند تا با توجه به پیش بینی سرعت باد شدید بتوان به موقع وارد عمل شده و موجب جلوگیری از خسارات احتمالی شوند.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به تاکید استاندار در جهت صرفه جویی انرژی تصریح کرد: به منظور عمل به توصیه های دکتر نجفی‏، سیستم های حراراتی و روشنایی غیر لزوم ساختمان اداری خاموش شود تا در صورت افت انرژی شهرستان دچار کمبود انرژی نشود.
چراغی با بیان اینکه باید با در نظر گرفتن سیستم جانشینی به گونه ای برنامه ریزی کرده ایم تا دچار کمبود نیروی انسانی در عملیات برف روبی محوطه های بندری و جاده های دسترسی به بندر نشویم . ایشان یادآور شد: طبق برنامه در ابتدا محیط بندر ، بلوار اطبا ، خیابان رمضانی ، شهرک های مسکونی و خیابان بایندر در دستور کار قرار دارد.

چراغیکمیته بحران

۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ۲۱:۴۹
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۷,۹۸۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید