چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
جلسه هماهنگی استانی سفرهای دریایی ایمن در اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، جلسه هماهنگی استانی سفرهای دریایی ایمن با حضور نمایندگانی از منطقه چهارم نداجا، دانشگاه دریایی امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه گیلان، فرمانداری، دریابانی، معاون سازمان گردشگری و میراث فرهنگی استان در این اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد.

سرپرست معاونت دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در این جلسه با بررسی طرح سفرهای دریایی اظهار کرد: از تمامی ارگان ها و عواملی که در نوروز سال 95 با اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان همکاری مناسب داشته تا حادثه ای برای گردشگران دریایی رخ ندهد تقدیر و تشکر دارم.

مهرزاد نژاد اسم افزود: امید است که درنوروز سال آتی نیز با همکاری تمام ارگان ها بستری مناسب برای گردگشران دریایی فراهم شود تا شاهد سالی جدید به دور از هرگونه حادثه ای باشیم.

وی با اشاره به اهمیت ایمنی سفرهای دریایی برای سازمان بنادر و دریانوردی خاطرنشان کرد: در این راستا هفته آتی نشستی با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بندر شهید رجایی برگزارمی شود که موضوع ایمنی سفرهای دریایی با جدیت مورد بررسی قرار می گیرد.

 سرپرست معاونت دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به اینکه سه فاکتور برای ایمنی سفرهای دریایی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده تصریح کرد: اسکله های تفریحی مسافران، شناورهای مسافربری و مسیر های تردد مسافربری در دریا و تالاب از فاکتورهای مهم ایمنی دریایی در ایام نوروز می باشد.

نژاد اسم از برگزاری مانوری به جهت هماهنگی و آمادگی تمامی ارگان های شرکت کننده در طرح پیش از آغاز سفرهای نوروزی خبرداد و گفت: بازدید از اسکله ها،  گواهینامه های دریایی، چاپ بروشور و بنر اطلاع رسانی راهنمای سفر دریایی ایمن برای مسافران و گردشگران در دستور کار قرار دارد.


جلسه نوروزی 4
جلسه نوروزی 3
جلسه نوروزی 2
جلسه نوروزی 1111

۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۱۹
کد خبر : ۳۸,۰۵۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید