یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
 
قهرمانی سازمان بنادر و دریانوردی در مسابقات تیمی شنا و قایقرانی ارگانهای دریایی کشور
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، در ششمین دوره از مسابقات ارگانهای دریایی که اسفند ماه 1395 در بندر چابهار برگزار شد تیم شنا و قایقرانی سازمان بنادر و دریانوردی به ترتیب با امتیاز 180 و 122 و در مجموع 302 امتیاز، قهرمان این دوره از مسابقات شنا و قایقرانی ارگانهای دریایی شد.
گفتنی است، با قرعه کشی و گروه بندی ۷ تیم حاضر در رقابت های قایقرانی ارگان های دریایی ، رقابت های این رشته در حوضچه آرام بندر شهید بهشتی چابهار انجام شد و با پشتوانه برگزاری شش دوره گذشته ، سازمان بنادر در برنامه ریزی و لاین بندی رقابت های قایقرانی بسیار مطلوب عمل کرد.
 در مجموع ۱۶ مسابقه در رشته قایقرانی انجام گرفت که 13 مدال طلا و 3 مدال نقره توسط تیم سازمان کسب گردید      عمق آب در درتمام لاین ها در حوضچه یکسان بود و تعیین قایق ها برای ورزشکاران به صورت قرعه کشی انجام شد تا هیچ تبعیض و امتیاز خاصی به تیم یا فردی  تعلق نگیرد.
 در این دوره از مسابقات از 16 رشته قایقرانی، تیم سازمان بنادر با اقتدار توانست  13 طلا و سه نقره، امتیاز 122 را  کسب نماید.
شایان ذکر است در ترکیب تیم قایقرانی سازمان بنادر سه نفر ملی پوش از بندر انزلی ( پویان صیاد حق شمار، علی الماسی و محمد گل پیرا) و یک نفر ملی پوش ( حسین سینکائی ) از بندر نوشهر بودند. لازم به ذکر است حضور این عزیزان و دیگر ملی پوشان در ترکیب تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات باعث بالا رفتن سطح مسابقات شد.
مهندس چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان  با ابراز خرسندی وافر، پیروزی مقتدرانه تیم شنا و قایقرانی سازمان بنادر و دریانوردی را به تمامی ورزشکاران قهرمان سازمان خاصه بنادر گیلان تبریک گفت.

ونتکدرر
لتوتنگگ
باتکدبل

۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۱۷
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۸,۰۷۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید