چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
تقدیر مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان از بانوان ورزشکار اداره کل
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، مراسم تقدیر از بانوان شاغل، فرزندان دختر و همسران بنادر گیلان که در نهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان بنادر کشور به مقام دوم تیمی دست یافتند در اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد.
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با تبریک و تقدیر از کسب مقام دوم تیمی بانوان اظهار کرد: یکی از اولویت های سازمان افزایش شادابی و سلامتی کارکنان و خانواده کارکنان است افزود: ورزش موجب نشاط جسم، روح، سلامت زندگی فردی و اجتماعی می شود.
وی با بیان اینکه برنامه های گسترده ای برای ارتقاء سطح ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان داشته خاطرنشان کرد: رویکردی بلند مدت در ارتقا زیر ساخت های اماکن ورزشی این اداره کل برنامه ریزی شده  تا این اماکن را به سطح و استانداردهای لازم برسانیم.
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه اعتقاد داریم هر چقدر در فضای ورزش کار شود شاهد همکاران و خانواده هایی با روحیه و با نشاط تر خواهیم بود تصریح کرد: خانواده‌ها باید همواره به سلامت توجه داشته و از انجام ورزش‌ ها غافل نشوند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، نهمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان بنادر کشور با حضور ده تیم از بنادر کشور در بندر شهید رجایی برگزار شد که تیم اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان پس از هرمزگان به مقام دوم دست یافت.

۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵:۲۱
کد خبر : ۳۸,۰۸۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید