دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
سمینار انگیزش سازمانی در اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح امروز سمینار انگیزش سازمانی در سالن همایش این اداره کل برگزار شد.

نورالله عباسی،معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به اینکه  آموزش و یادگیری برای تمام اقشار جامعه است اظهار کرد: بخش آموزش از بدو تولد و جهان وجود داشته و انسان همواره در پی یادگیری بوده است.

وی افزود: اگر به زندگی بزرگان، اندیشمندان و کاشفان توجه کنیم، مشاهده می شود که اشاره کرده اند که هنوز هیچ نمی دانند و باید بیشتر کسب علم کنند.

معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان Motivation یا انگیزش را به عنوان عامل نیرو دهنده و هدایت کننده انسان دانست و خاطرنشان کرد: انگیزش به رفتار جهت می دهد و کمک می کند که به هدف خویش دست یابیم.

عباسی با بیان اینکه می‌توان گفت انگیزش موجب جهت دادن به رفتار می‌شود و سبب می‌شود توجه افراد حفظ شود و تداوم یابد تصریح کرد: رویکرد اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان این است که از تمام ظرفیت و افکار کارکنان بهره برده تا به اهداف سازمانی مورد نظر دست یابد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، سمینار انگیزش سازمانی با حضور دکتر طالب نژاد از استادان برجسته کشور و عضو هیئت عملی دانشگاه تهران در مدت یک روز با هدف توانمند سازی منابع انسانی و نقش انگیزش برای کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد.

 

111112
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷
کد خبر : ۳۸,۱۳۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید