دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
جلسه کمیته بررسی سوانح بندری در بندر انزلی برگزار شد
جلسه کمیته بررسی سوانح بندری در دفتر معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان جهت ارائه گزارش عملکرد شرکتهای تخلیه و بارگیری جهت پیشگیری از سوانح بندری و بررسی موارد مرتبط برگزار شد.

 

در این جلسه مهرزاد نژاداسم معاون دریایی و بندری با تشکر از زحمات بیدریغ شرکتهای تخلیه و بارگیری در خصوص حفظ ایمنی و پیشگیری از سوانح بندری و با اشاره به تاکید مدیرکل بنادر و دریانوردی مبنی بر اجرای کامل مقررات ایمنی در بنادر گیلان موارد مرتبط با ایمنی و HSE بنادر را تشریح کرد.

 

معاون دریایی و بندری خاطر نشان کرد با توجه به اینکه شناسایی و ارزیابی شرایط محیط کار و همچنین بکارگیری تدابیر کنترلی مناسب جهت پیشگیری از سوانح احتمالی در بنادر گیلان مکررا مورد تاکید این اداره کل بوده لذا شایسته است شرکتهای تخلیه و بارگیری استانداردها و موارد حفاظت و ایمنی را به نحو احسنت رعایت کنند.

 

در ادامه این جلسه مسئولین HSE شرکتهای تخلیه و بارگیری بندر انزلی به ارائه گزارش عملکرد خود در خصوص نحوه اجرای استانداردها و قوانین و مقررات مرتبط با ایمنی کار خود پرداختند.

 

در انتهای جلسه مهرزاد نژاداسم ضمن تبریک سال نو از شرکت پیشرو در اجرای مقررات ایمنی تقدیر و تشکر کرد و از اجرای رویکرد جدید ارزیابی عملکرد ایمنی بنادر گیلان در سال ۹۶ خبر داد.

 

سلتممایس
سلتورتول

۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۲۱:۴۴
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۸,۲۵۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید