دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
بازدید نوروزی گردشگران از تجهیزات و شناورهای بندر انزلی

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، هر ساله گردشگران بسیاری در استان گیلان حضور یافته و از نقاط زیبا و جاذبه های ممنحصر به فرد استان بازدید می کنند.

بازدید از بندرگاه انزلی و جاذبه های گردشگری دریایی از اصلی ترین جاذبه های بندر انزلی می باشد که با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده توسط مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان از بیست و هشتم اسفند ماه سال گذشته درب های اداره کل بنادر به سوی بازدید عموم باز شد که شاهد استقبال بی نظیر گردشگران واقع شد.

در این بازدیدها، نمایندگان روابط عمومی و گارد اداره کل بنادر ضمن استقبال از بازدید کنندگان، با هدایایی از قبیل شیرینی، گل، بروشور اطلاعات  بندری و اطلاعات ایمنی سفرهای دریایی را به گردشگران ارایه کردند.

گردشگران پس از حضور و بازدید از زیرساخت ها و شناورها با ابراز علاقه مندی به سفرهای گردشگری دریایی با پرسش در رابطه با چگونگی سفر به کشورهای همسایه ، و تقاضای سفرهای ساحلی و تفریحی دریایی علاقه مندی خویش را به این گونه سفرهااعلام کردند.

شایان توجه است نمایندگان اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از تاریخ ۲۵/۱۲/95 الی ۱۵/۱/96 در شهرهای ساحلی استان گیلان (آستارا ، چمخاله)  ضمن نصب بنرهای اطلاع رسانی   و توزیع بروشوهای سفرهای دریایی ایمن وبا استقرار اکیپهای نوروزی ، اطلاعات جامعی را به مسافران نوروزی ارایه می کنند همچنین کیوسک اطلاع رسانی نیز در بندانزلی جهت راهنمایی و پاسخ به گردشگران دریایی آماده ارایه خدمات می باشد.

 گفتنی است مسافران نوروزی می توانند همه  روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ عصر از بندرگاه و کلیه تاسیسات آن بازدید و با امکانات بنادر آشنا شوند.


بازدید نوروزی 14
بازدید نوروزی 13
بازدید نوروزی 12
بازدید نوروزی 11
بازدید نوروزی 10
بازدید نوروزی 9
بازدید نوروزی 8
بازدید نوروزی 7
بازدید نوروزی 6
بازدید نوروزی 5
بازدید نوروزی 4
بازدید نوروزی 3

بازدید نوروزی 2
بازدید نوروزی 1  

۵ فروردین ۱۳۹۶ ۱۴:۴۸
کد خبر : ۳۸,۳۱۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید