یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی  استان گیلان با امام جمعه شهرستان انزلی دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادرودریانوردی گیلان به همراه معاونین این اداره کل با امام جمعه شهرستان بندرانزلی دیدار کرد.

حسین چراغی در این دیدار با اشاره به عملکرد مناسب اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در سال 95 نسبت به سال های گذشته اظهار کرد: پس از سال ها با 21  درصد رشد در تخلیه و بارگیری به رده نخست بنادر شمال کشور دست یافتیم.

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه بنادر گیلان 51 درصد از تخلیه و بارگیری دریای خزر را به خود اختصاص داده افزود: کسب مقام نخست استانی در ارزیابی 49 دستکاه دولتی استان گیلان و کسب مقام اول ارزیابی عملکرد در سازمان بنادر به صورت مشترک با بنادر امام خمینی از دیگر عملکرد های  موفق اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در سال 95 بوده است.

 وی بیان کرد: در سال 96 وظیفه اداره کل بنادرودریانوردی گیلان بسیارخطیروسخت است ودراین سال  باید مقام نخست خودرا درعملکرد و تخلیه و بارگیری حفظ کرده و به  روند روبه رشد خود ادامه دهیم.

چراغی خاطرنشان کرد: احداث اولین و بزرگترین مارینای شمال کشوردر راستای رونق گردشگری و جذب توریست در استان وشهرستان انزلی توسط اداره کل بنادرو   دریانوردی گیلان درکشورابداع شده است.     

 چراغی در ادامه بیان کرد:صادرات ازاهداف این اداره کل در سال 96 می باشد که منجربه رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال می شود.

چراغی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری به  اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال در سال جدید تصریح کرد:دراین راستا دراداره کل بنادر ودریانوردی استان گیلان برنامه ریزی لازم در دست انجام است.  

 
دیار با امام جمعه 4
دیار با امام جمعه 3
دیار با امام جمعه 2
دیار با امام جمعه 1

۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ۱۶:۲۶
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۸,۳۶۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید