پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) از کارکنان زن  بنادر گیلان تقدیر شد


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر، طی مراسمی با حضور مدیر کل بنادرو دریانوردی استان گیلان از بانوان پرتلاش شاغل این اداره کل تقدیر بعمل آمد.

مهندس حسین چراغی در این مراسم ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز زن اظهار کرد: الگو برداری از زندگی حضرت زهرا (س) بهترین راه برای تحکیم بنیان خانواده بوده و الگویی بی همتا در تمامی شئون برای زنان و مادران این سرزمین است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه مرد از دامان زن و مادر است که به معراج می رسد، یادآور شد: در دوران دفاع مقدس نقش و تربیت فرزندان صالح مادران و همسران رزمندگان فراموش نشدنی است.

وی در مورد نقش مادران در راستای مقابله در تهاجم های فرهنگی خاطرنشان کرد: با توجه به اعتقاد و دین ما این موضوع برای جامعه معنای خاصی داشته و فرزندان بیشترین تاثیر پذیری را در تهاجمات داشته است که مادران برای مقابله با این موضوع می توانند بیشترین نقش را در تربیت فرزندان داشته باشند.

چراغی با اشاره توصیفات مقام معظم رهبری از ویژگی‌های مادران و زنان ایرانی افزود: زن مسلمان ایرانی، تاریخ جدیدی را پیش چشم زنان جهان گشود و ثابت کرد که می توان زن بود، عفیف بود، محجّبه و شریف بود و در عین حال نقش آفرینی مثبت کرد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به نام گزاری سال ۹۶ به نام اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال تصریح کرد: مقام معظم رهبری برای امسال شاخصه های کمی زیبایی تعریف کرد و اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان با ایجاد اشتغال در راستای فرمایشات رهبری قدم بر می دارد و درهمین راستا نقش بانوان این اداره کل بسیار تاثیرگذار است.

وی در انتها متذکر شد: شایسته است در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، امور فرهنگی بانوان فعال تر شود و حوزه فرهنگی بانوان باید تقویمی برای برنامه های بانوان معرفی و ارایه خدمات تفریحی و رفاهی با رویکردی جدید در سال جدید برای بانوان تعریف شود.

 
روز زن1
روز زن

۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۳:۳۴
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۸,۳۸۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید