چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی با مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار کرد.
 
حسین چراغی در این دیدار با اشاره به عملکرد مناسب اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در سال 95 نسبت به سال های گذشته اظهار کرد: پس از سال ها با 21  درصد رشد در تخلیه و بارگیری به رده نخست بنادر شمال کشور دست یافتیم و مقام نخست استانی در ارزیابی 49 دستکاه دولتی استان گیلان و کسب مقام اول ارزیابی عملکرد در سازمان بنادر به صورت مشترک با بنادر امام خمینی از دیگر عملکرد های  موفق اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در سال 95 بوده است.
 مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به اینکه برنامه ریزی ها  و مطالعات در سال ٩٤ برای توسعه گردشگری دریایی در استان گیلان منجر به ایده ساخت مارینا به عنوان اولین و بزرگترین مارینای شمال کشوردر راستای رونق گردشگری در سواحل استان شد افزود: برای بالفعل کردن ظرفیت های توریستی و گردشگری دریایی اقدام به ساخت مارینا کرده و بسیار خوشنودیم که ایده ساخت مارینا در بنادر استان گیلان و استان های شمالی به یک الگوی قابل اجرا جهت توسعه گردشگری دریایی تبدیل شده است .
وی با اشاره به موقعیت منحصر به فرد، مارینا بندرگاه انزلی تصریح کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی و متصل بودن به تالاب دارای ویژگی های منحصر به فردی است.
چراغی با بیان اینکه ورود چندین صنایع، کارخانه در بنادر استان و تکمیل مجتمع گردشگری دریایی در قالب مارینا موجب رونق اقتصادی شهر انزلی می شود خاطرنشان کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و شعار امسال به نام  اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال، چشم انداز مناسبی ترسیم کرده ایم تا موجب رونق اقتصادی و اشتغال در شهرستان انزلی و استان بشویم.
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه تکالیف ما در صنعت دریایی و بندری این است تا به مردم خدمت کنیم و این خدمات باید ماندگار باشد یادآور شد: فعالیت و سرمایه گذاری ها باید زیربنایی صورت بگیرد و همه دستگاه ها باید پاسخگو باشیم که در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی چه اقداماتی را انجام داده ایم .

رتدیهدتللت

شیلتنکوبسلن
سلتنگورییی
باتننتلیس

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۲۱:۱۹
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۸,۴۸۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید