دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
 
تقدیر از همیاران ناجی در اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، طی مراسمی  از  تلاش و همکاری همیاران ناجی این اداره کل در دفتر معاونت دریایی و بندری تقدیر بعمل آمد.

معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بیدریغ همیاران ناجی اظهار کرد: امیدواریم با همکاری و مساعدت همیاران ناجی، امسال هم بتوانیم همانند سالهای گذشته بستری مناسب و ایمن برای گردشگران که قصد گردشگری دریایی با قایق های تفریحی در تالاب و دریا را دارند مهیا کنیم.

مهرزاد نژاد اسم ضمن امیدواری به اینکه با اجرای طرح همیاران ناجی، هیچگونه حادثه ای برای مسافرین رخ ندهد تصریح کرد: این طرح با هدف سرعت بخشی به جستجو و نجات هنگام وقوع سوانح دریایی و نجات جان افراد گرفتار در دریا پایه ریزی و برنامه ریزی شده است.

گفتنی است در ادامه این مراسم ضمن بررسی مجدد طرح ،همیاران ناجی نظرات و پیشنهادات خود را اعلام و نسبت به همکاری و همیاری  مجدد اعلام آمادگی کردند و در پایان این مراسم از 10 همیار ناجی و یک نفر از پرسنل شرکت خصوصی که اقدام به نجات فرد به آب افتاده در سال  گذشته کرده بود، با اهدای لوح تقدیر و بسته هدیه تقدیر بعمل آمد.


همیاران ناجی 7
همیاران ناجی 6
همیاران ناجی 3
همیاران ناجی 2

 

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۱۳
کد خبر : ۳۸,۵۲۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید