پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
مدیرکل استاندارد گیلان با مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، داریوش اشکانی پور مدیرکل استاندارد گیلان با مهندس حسین چراغی، مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان دیدار و درباره زمینه‌های تقویت همکاری‌های گذشته و همچنین استفاده از ظرفیت‌های موجود و راه‌کارهای توسعه طرح‌های جدید به  گفت‌وگو پرداختند.
مدیر کل بنادر در این دیدار با اشاره به پتانسیل موجود در سیستم حمل‌ونقل ترکیبی و نقش بنادر گیلان در صنعت لجستیک اظهار کرد: افزایش سهم بازار و توسعه اشتغال در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و دست یافتن به شعار سال 96 «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» از الویت های بنادر گیلان بوده است.
چراغی با اشاره به همکاری مناسب اداره کل استاندارد گیلان افزود: تصحیل تجاری در استان گیلان از موارد رضایت صاحبان کالا بوده است که این امر فقط با تعامل تنگاتنگ ادارات همچون اداره کل استاندارد موجب تسریع بخشیدن به امورات ادارای شده است که در نهایت موجب رضایت سرمایه گزاران و صاحبان کالا شده است.

فعالیت های اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای حوزه استاندارد  را بسیار مناسب است
مدیر کل استاندارد گیلان با بیان اینکه با حداقل امکانات باید بهترین خدمت را به مردم ارائه داد خاطرنشان کرد: حرکت در راستای فرمایشات رهبر انقلاب از وظایف مردم و مسولین بوده است.
اشکانی پور فعالیت های اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای حوزه استاندارد  را بسیار مناسب دانست و تصریح کرد: بر اهمیت نقش بندر انزلی در اقتصاد کالا واقف بوده و امیدواریم با تسریع بخشیدن به خدمات آزمایشگاهی اداره کل استاندارد فرآیند عملیات در بنادر گیلان نیز سرعت بخشد.


tuu 5
tuu 4
tuu 3
tuu 2
tuu 1

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۶:۴۰
کد خبر : ۳۸,۵۵۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید