دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
مراسم معارفه مسئول پایگاه مقاومت بسیج اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، با حضور جمشید اصحابی، فرمانده سپاه شهرستان بندرانزلی و حسین چراغی، مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان مراسم معارفه مسئول پایگاه مقاومت بسیج این اداره کل برگزار و علی موذن نژاد به عنوان مسئول پایگاه مقاومت بسیج اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان معارفه شد.
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به اینکه بسیج همواره خار چشم دشمنان قسم خورده نظام بوده است اظهار کرد: نگهبانی از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن، جهاد در راه خدا و گسترش حاکمیت قوانین الهی از اهداف اصلی بسیج می باشد.
مهندس حسین چراغی با بیان اینکه بسیج از جمله سازمان‌هایی است که کاملاً مردمی و از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است افزود: بسیج پرکننده خلأها و همیار ارگان‌ها و دستگاه‌هایی است که در راستای خدمت به مردم فعالیت می‌کنند.
وی با اشاره به اهداف پایگاه بسیج اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان خاطرنشان کرد: جذب، ساماندهی و آموزش در زمینه‌های نظامی، اعتقادی و تربیت نیروی انسانی برای نظام اسلامی از اصول پایگاه بسیج اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان می باشد.
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان فعالیت های فرهنگی را مهم ترین عامل تاثیر گذار در این اداره کل دانست و تصریح کرد: توجه و ترویج حجاب و عفاف و حرکت در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و دست یافتن به شعار سال ۹۶ «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» از الویت های بنادر گیلان بوده است.


بسیج 5
بسیج 4
بسیج 3
بسیج 2
بسیج 1

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰
کد خبر : ۳۸,۵۷۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید