دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با امام جمعه شهرستان آستارا دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان به همراه معاونین و کارمندان این اداره کل با امام جمعه شهرستان آستارا دیدار کرد.
مهندس حسین چراغی در این دیدار با بیان اینکه خداوند به مسئولین توفیق داده که به مردم خدمت کنند اظهار کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با توجه به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دریا محور حرکت می کند.
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه ایزد منان به کشورمان لطف داشته که از شمال به دریای خزر و از جنوب به خلیج فارس متصل بوده افزود: توسعه اشتغال در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و دست یافتن به شعار سال ۹۶ «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» از الویت های بنادر گیلان بوده است.
وی رسیدن به توسعه پایدار را بهره مندی از صد درصد از ظرفیت های داخلی دانست و خاطرنشان کرد: برای رشد اقتصادی باید از ظرفیت های بخش خصوصی استفاده کرد و این موضوع را در بنادر گیلان همچون بندر آستارا در حال انجام است.
چراغی توسعه بنادر گیلان را مناسب دانست و تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده پیشرفت و توسعه بندر آستارا مناسب بوده اما باید بیشتر کار و سعی تلاش بشود.
مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان با بیان اینکه شهرستان آستارا دارای منطقه ویژه اقتصادی بوده و این پارامتر موجب توجه خاص صاحبان کالا شده است یادآور شد: اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان نگاه ویژه و ملی به بندر آستارا داشته زیرا معتقد هستیم که در بحث اشتغال استان و اقتصاد کشور نقش مهمی در آینده ایفا خواهد کرد.

 

کمک و تقویت به بندر آستارا ضروری است

حجت الاسلام کاظم حافظ نیا، امام جمعه شهرستان آستارا با بیان اینکه بندر آستارا به اقتصاد شهرستان و کشور می تواند کمک کند عنوان کرد: کمک و تقویت این بندر بسیار ضروری است زیرا با رونق روز افزون بندر آستارا موجب اشتغال و رونق اقتصادی شهرستان می شود.
وی با تقدیر از نگاه ویژه مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به بندر آستارا ادامه داد: همیشه پشتیبان خادمین نظام هستیم و هیچگاه فردی در همنشینی با ما ضرر نکرده است.

دیدار با امام جمعه آستارا 10
دیدار با امام جمعه آستارا 12
دیدار با امام جمعه آستارا 11

دیدار با امام جمعه آستارا 9
دیدار با امام جمعه آستارا 8
دیدار با امام جمعه آستارا 7
دیدار با امام جمعه آستارا 6
دیدار با امام جمعه آستارا 5
دیدار با امام جمعه آستارا 4
دیدار با امام جمعه آستارا 3
دیدار با امام جمعه آستارا 2
دیدار با امام جمعه آستارا 1

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۳:۳۴
کد خبر : ۳۸,۵۸۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید