دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
 
پیام مدیر کل بنادر ودریانوردی استان گیلان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، به مناسبت فرارسیدن 27 اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان طی پیامی ضمن تبریک این روز به تلاشگران عرصه روابط عمومی رهنمودهایی را در اختیار روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان  قرار داد، که در ادامه می خوانید:
روابط عمومی را امروز باید بیش از یک هنر، دانش، علم و تخصص دانست زیرا در دنیایی که آن را عصر ارتباطات، دانش و دانایی می دانیم دوری از آن موجب غفلت می شود.
ساز و کار مهم همدلی و همزبانی مردم با سازمان ها، ارتباطات و در راس آن روابط عمومی است و کارمندان روابط عمومی باید بسیار مردم دار و مردم مدار باشند و در این راستا تلاش بسیار کنند و از طرفی با تمام نسل ها ارتباط برقرار کنند به گونه ای که ضمن توجه به نسل جوان، استمرار و بالندگی را سر لوحه فعالیت های خویش قرار دهند.
کارمندان روابط عمومی باید مطلع ترین فرد سازمان، ناظر، خوش فکر و سخنگو باشد و با طرح ایده های به روز و نوآورانه علاوه بر فرهنگ سازی و ارائه راهکار موجب رغبت عمومی در فعالیت های خویش شود.
با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند " روابط عمومی های بخش های مختلف دولت باید فعال شوند و با استفاده از رسانه ملی و روزنامه ها، اقدامات مختلف را با زبانی  تاثیرگذار و قابل فهم به اطلاع مردم برسانند" و رهنمودهای معمار کبیر انقلاب " کارهای خود را به مردم بگویید تا دشمنان و شیاطین نگویند کاری انجام نشده است " وظیفه خود می بینیم که با رسانه های مجازی، مکتوب و ملی تعاملی مناسب و روز افزون داشته باشیم.
بر این موضوع واقف بوده عوامل و بخش های گوناگونی در موفقیت روابط عمومی هر سازمانی دخیل است اما مهم ترین آن را می توان به ارتباطات قوی و هنر نویسندگی یادآور شد و از همین رو هنگامی که ساعات اداری اتمام می گردد، این کارگزاران روابط عمومی بوده که پذیرای اقشار مختلف جامعه بوده و در تمامی لحظات همواره به سمت اهداف سازمان حرکت می کنند.
برای فعالان عرصه ارتباطات آرزوی سلامتی داشته و شاهد موفقیت روز افزون این زحمتکشان در مسیر اعتلای اهداف جامعه ی اسلامی باشیم.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان 
حسین چراغی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۳۸
اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۸,۶۵۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید