دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
سرپرست دبیر خانه اداره کل بنادر و دریانوردی معرفی شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مراسم تقدیر و معارفه سرپرست دبیر خانه ، این اداره کل در روز یک شنبه  مورخ 24 اردیبهشت ماه 1396 در بندر انزلی با حضور مهندس سید جلال گل پیرا معاون اداری و مالی و بهروز تیزنا رئیس  حراست این اداره کل و با حضور  جمعی از کارکنان برگزار شد.
در این مراسم از زحمات بیدریغ حمید رضا زمان سرپرست اسبق دبیر خانه این اداره کل  تشکر و قدردانی گردید و سعید خدادادی به عنوان سرپرست جدید دبیر خانه معرفی گردید .
معاون اداری و مالی این اداره کل  با آرزوی  توفیقات روز افزون برای سرپرست جدید در سایه حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری، عملکرد دبیرخانه  این اداره کل را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: دقت عملکرد کارکنان دبیرخانه  شایسته تقدیر است و  انجام هر چه بهتر مکاتبات اداری را  در گرو حضور فعال و مستمر  این کارکنان دانست.
در ادامه رئیس حراست این اداره کل بیان کرد: کارکنان با در اختیار گذاشتن رزومه کاری خود به این اداره ما را در انتخاب شایسته تر افراد جهت تصدی پستهای مدیریتی و ارتقای شغلی یاری دهند  تا بتوانیم از ظرفیت و توانمندی آنها استفاده بهینه نماییم.

و در پایان ضمن آرزوی توفیق برای بانوان این اداره کل افزود:  امید است بتوان از توانمندی بانوان این اداره کل هم در پستهای مدیریتی استفاده کرد.

ثاقاا 1  

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۵:۱۷
کد خبر : ۳۸,۶۶۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید