پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
 
سرپرست جدید امور اداری اداره کل بنادر و دریانوردی معرفی شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مراسم تقدیر و معارفه سرپرست امور اداری ، این اداره کل در روز یک شنبه  مورخ 24 اردیبهشت ماه 1396 در بندر انزلی با حضور مهندس سید جلال گل پیرا معاون اداری و مالی و بهروز تیزنا رئیس  حراست این اداره کل و با حضور  جمعی از کارکنان برگزار شد.
در این مراسم از زحمات بیدریغ جناب آقای امیر محمد پور گیلانی سرپرست اسبق اداره امور اداری  تشکر و قدردانی گردید و حمید رضا زمان به عنوان سرپرست جدید اداره امور اداری معرفی گردید .
سید جلال گلپیرا با آرزوی توفیقات روزافزون برای سرپرست جدید در سایه حضرت ولی عصر (عج)و رهنمودهای مقام معظم رهبری دستیابی  به رضایت مراجعین را از وظایف خطیر کارکنان امور اداری دانست .  
وی بیا ن کرد امور اداری به عنوان پیشانی خدمات سازمان است و افراد  مراجعه کننده به سازمان از آن باز خورد دریافت میکنند . لذا اخلاق مداری و تلاش در جهت دستیابی به اهداف سازمانی باید  سر لوح عملکرد این واحد قرار گیرد.
حمید رضا  زمان سرپرست جدید اداره امور اداری   در ادامه با  تشکر از انتخاب خود به عنوان سرپرست جدید با اشاره به اینکه  منتظر پیشنهادات کارکنان در جهت بهبود عملکرد و افزایش کارایی می باشد . افزود با ید در جهت  دستیابی به اهداف سازمان قدم بر داریم .
در ادامه رئیس حراست این اداره کل بیان کرد: کارکنان با در اختیار گذاشتن رزومه کاری خود به این اداره ما را در انتخاب شایسته تر افراد جهت تصدی پستهای مدیریتی و ارتقای شغلی یاری دهند  تا بتوانیم از ظرفیت و توانمندی آنها استفاده بهینه نماییم.

و در پایان ضمن آرزوی توفیق برای بانوان این اداره کل افزود:  امید است بتوان از توانمندی بانوان این اداره کل هم در پستهای مدیریتی استفاده کرد.

ثاقاا 3
ثاقاا 2  

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۶:۱۹
کد خبر : ۳۸,۶۶۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید