شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰
 
آیین تکریم و معارفه مسئول امور حقوقی و قراردادها برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، طی آیینی با حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و معاونین وی از خدمات "رضا حسن پور" تجلیل بعمل آمد و"عباس نیک روان" به عنوان مسئول جدید امور حقوقی و قراردادها رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

مهندس حسین چراغی، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این مراسم با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: به تعبیر حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی، فتح خرمشهر تنها فتح خاک نیست بلکه فتح عالی‌ترین ارزش‌های اسلامی و انسانی است.

وی افزود: آزادسازی خرمشهر یکی از روزهای فراموش‌نشدنی دوران دفاع مقدس بوده و نمونه بارز رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام بوده است.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به جایگاه حقوقی در ادارات و سازمان خاطرنشان کرد: این دستگاه باید جایگاهی پیشگیرانه و مشاوره ای داشته باشد و موجب پرهیز از اشتباهات سهوی شود.

مهندس چراغی آینده نگری در بخش حقوقی را امر مهم دانست و تصریح کرد: آموزش و تربیت نیروی متخصص، ارتقا دانش، برگزاری و شرکت در دوره های تخصصی و کاربردی در جهت کسب تجربه و علم به روز در دستور کار قرار گیرد زیرا به دلیل گستردگی رفتارهای اجتماعی اگر دانش به روز در این حوزه در اختیار نباشد موجب چالش برای سازمان خواهد شد.غحهثفهحاخح 7
غحهثفهحاخح 6
غحهثفهحاخح 5
غحهثفهحاخح 4
غحهثفهحاخح 3
غحهثفهحاخح 2غحهثفهحاخح 8
غحهثفهحاخح 1
۵ خرداد ۱۳۹۶ ۱۸:۵۵
کد خبر : ۳۸,۷۶۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید