پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
 
چهارده  خرداد ماه روز وداع مردی است که آمدنش ظلمت راشکافت
چهارده  خرداد  روز وداع مردی است که آمدنش ظلمت را شکافت، او مرزبان حماسه ایثار بود مردی که  روح والایش تا ابد در عصر ها ونسل ها جاری است پاکمردی که از عدالت و ایمان بود شمیم نفس های حقش بی مانند در جهان معاصر  ،الگویی برای رهایی از جور حاکمان ، باور سپیده دم رهایی از ظلمت است زخم رحلتش دلها را شکافت. گونه ها را تا ابد خیس فراقش خواهد کرد.

 

 خمینی(ره) امام مظلومان همان که حضورش ستونهای کاخ طاقوت را لرزاند، باور تا ابد بودنشان را بر سرشان ویران کرد ،گاه رفتن می گفت:"  با دلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد و ضمیری امیدوار به فضل خدا ازخدمت خواهران و برادران مرخص ، و به سوی جایگاه ابدی سفر می کنم" ، کیست که داغ مرحم را را باور  کند. او زنده است تا اسلام ناب محمدی (ص) زنده است و او زنده است تا پرچم عظمت اسلام و وحدت مسلمین بر افراشته است.
خمینی کبیر  هـدفها و آرمانها و هـر آنچه را که مـى بایــست ابـلاغ کنـد گفتند و درعمـل نیز تـمام وجودشان را بـراى تحقق هـمان هـدفها بـکار گرفته بـودند  اما حال وآیندگان خوب بدانند وصیتش رهنمود و همه حال مصداق است.
 اینک بر همگان واجب است در سایه سار نایب برحقش حضرت آیت الله خامنه ای دامت برکاته با تمام توان در راه حفظ و اعتلای ارزش های انقلاب اسلامی گام برداریم و اصول  مکتب امام را به جهانیان ساطع نمایم.

 

پانزده خرداد یاد آور خروش ملتی با ایمان ومعتقد به اصول اسلامی است قیام حق طلبانی  است که فریاد آزادی و آزادی خواهی سر دادو حکومت استبداد پهلوی  را آنچنان منفعل نمودند که سر لوحه پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی  ایران شد .آنچنان که رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی می فرمایند:" در 15 خرداد سه عنصر وجود داشت. یکی عنصر مردم بود، یکی عنصر رهبر و امام بود و سومی عنصر انگیزه‌ی مذهبی و روح‌شهادت‌طلبی و فداکاری برای خدا بود. نطفه‌ی انقلاب ما با این سه عنصر بسته شد. وقتی می‌گوییم مردم بوده‌اند"
 
اینجانب با ادای احترام به  روح بلند و ملکوتی  بنیانگذار جمهوری اسلامی  ایران  و شهدای  گرانقدر قیام ۱۵ خردادوتجدید پیمان با آرمانهای والای شهیدان و امام راحل (ره) ضمن عرض تسلیت این ایام محضر حضرت آیت اله خامنه ای مد ظله العالی  و ملت شریف ایران در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال و با پیروی از فرامین مقام  معظم رهبری  برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات  این سرزمین باشیم انشاالله
حسین چراغی

مدیر کل بنادر و دریا نوردی استان گیلان 

۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۲۳:۲۱
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۸,۸۱۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید