دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
 
همایش کمک های اولیه، امداد و نجات بسیجیان سازمان بنادر و دریانوردی در بندرانزلی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، صبح امروز مهندس حسین چراغی در همایش کمک های اولیه، امداد و نجات بسیجیان سازمان بنادر و دریانوردی واقع در محل همایش های اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان واقع در محل همایش های اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان با خیر مقدم به جامعه بسیجیان سازمان بنادر و دریانوردی اظهار کرد: ولادت حضرت معصومه، حضرت ثامن الحجج و هفته کرامت را تبریک به همه مسلمانان تبریک عرض می کنم.

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان افزود: باید سعی کنیم تعریفی از جایگاه خویش در نظام اسلامی ارائه دهیم تا بتوانیم بگوییم که ما فرزند راستین انقلاب اسلامی هستیم زیرا با آرمان‌های حضرت امام «ره» پرورش یافتیم و هستی و سلامت خویش را مدیون ایشان می باشیم.

وی با بیان اینکه هدف از تشکیل بسیج در حقیقت ادامه حضور مردم در صحنه پس از انقلاب بود خاطرنشان کرد: حضرت امام «ره» معتقد بودند که برای بقاء این انقلاب مردمی و اسلامی باید به حفاظت آن توسط مردم تکیه کرد.

مهندس چراغی با اشاره به تعریف جامعیت بسیج از نگاه حضرت امام «ره» و مقام معظم رهبری تصریح کرد: هر فردی در طول سال تنها یکبار برای تقویت نظام اسلامی فقط یک تکبیر هم بگوید بسیجی محسوب می شود که  سرلوحه خود قرار دادن این موضوع درمی‌یابیم که عموم جامعه بسیجی هستند

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان نقش بسیج کارمندی در تحقق نظام اداری جهادی را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و گفت: افزایش بصیرت اعتقادی و به روز کردن جنبه اعتقادی کارکنان ، بحث در خصوص مسائل سیاسی کشور و جهان و شناساندن عرصه سیاسی و تحلیل صحیح مسائل از اهداف اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این حوزه است.

وی با بیان اینکه امیدواریم خداوند به ما کمک کند تا در مواقع لزوم بصیرت داشته باشیم تاکید کرد: باید درست انتخاب کنیم و به صورت جهادی اقدام کنیم تا پیرو قابل قبولی برای مقام معظم رهبری و فرزندان صالحی برای انقلاب باشیم.

 
با دارا بودن بصیرت در چشم، دل و برهان عقلی و استدلالی می توان از ظلمات فاصله گرفت

علی اکبری فرمانده پایگاه شهدای والفجر سازمان بنادر و دریانوردی در این همایش با بیان اینکه باید از امامان، شهدا، حضرت امام خمینی «ره» و مقام معظم رهبری درس زندگی بیاموزیم عنوان داشت: یادمان باشد با نگاه و آداب و رسوم بسیجی مسیر را ادامه بدهیم

بازرس و مسئول ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات با تاکید بر صبحت های مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای مفاهیم و دارا بودن بصیرت گفت: با دارا بودن بصیرت در چشم، دل و برهان عقلی و استدلالی می توان از ظلمات فاصله گرفت و در ادامه را حق را از باطل تشخیص داد و در مسیر الهی حرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، همایش کمک های اولیه و امداد و نجات بسیجیان سازمان بنادر و دریانوردی و این اداره کل به مدت دو روز به میزبانی بندرانزلی برگزار می شود.

srfhetj 1

srfhetj 7
srfhetj 6
srfhetj 5
srfhetj 4
srfhetj 3
srfhetj 2
        srfhetj 8

۴ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۳۰
کد خبر : ۳۹,۲۳۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید