دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
ممیزی سالیانه مراکز آموزشی دریانوردی و اداره آزمون و اسناد دریانوردان استان گیلان انجام شد
با هدف اجرای صحیح و دقیق استانداردهای کنوانسیون STCW در استان گیلان، ممیزی سالیانه توسط بازرسان سازمان بنادر و دریانوردی کشور از مراکز آموزش دریانوردی گیلان انجام شد .

 

به گزارش روابط عمومی  اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، آقای نوراله عباسی معاون طرح وتوسعه این اداره کل اظهار داشت: ممیزی سالیانه از مراکز آموزشی دریانوردی در سطح استان گیلان و اداره آزمون و اسناد دریانوردان، در راستای اجرای آخرین دستورالعمل های بازنگری شده به مدت 4 روز در مراکز آموزشی شهر انزلی و اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان انجام شده است.
نوراله عباسی، اجرای مقررات و استانداردهای کنوانسیون بین المللی STCW (استاندارهای آموزش ،گواهینامه ها و نگهبانی دریانوردی) را طبق اخرین اصلاحیه و منطبق شدن فضای مراکز آموزش دریانوردی استان با استاندارد های جدید را از اهداف این ممیزی عنوان کرد.
ایشان افزودند: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بر مراکز آموزشی دریانوردی استان نظارت کامل دارد و هر ساله علاوه بر بازرسی های منظم و برنامه ریزی شده و سرکشی های موردی، مبادرت به انجام ممیزی ادواری به منظور رفع نواقص احتمالی وآمادگی لازم جهت ممیزی های بین المللی را نیز فراهم می سازد.

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۸:۲۰
کد خبر : ۳۹,۳۰۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید