پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
تبریک مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان به مناسبت روز خبرنگار
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی ،روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک گفت.
 
به نام خدا 
جایگاه و اهمیت قلم بسیار بالا بوده به طوری که خداوند متعال در آیه نخست سوره القلم فرموده است "ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ" و چه زیبا است که خداوند بلند مرتبه به قلم سوگند یاد می‌کند،  قلمی که نگارنده حقیقت بوده و برای آگاهی بخشی به جامعه و استمرار حیات آن تلاش می‌کند.
خبرنگاران و اصحاب رسانه پیش قراولان جنگ نرم بوده که با نگاهی عدالت محور و  با تکیه بر جوهره صداقت و امانت رابط بین خدمتگزاران ملت و مردم هستند. خبرنگار از یک سو  راوی رویدادها و حقایق  دستاورد های نظام  جمهوری اسلامی بوده و از سوی دیگر رابط مردم در بیان کاستی ها و پیگیر  حل مشکلات هستند.
همه بر این موضوع معتقد هستیم که آگاهی بخشی به جامعه رسالتی پیامبر گونه است که خبرنگاران متعهد جامعه این بار عظیم را به دوش می‌کشند تا جامعه را از بلای جهل مصون بدارند و آگاهی را به  جامعه ‌تزریق کنند.
در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به نام «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» نامگذاری شده، جبهه اطلاع رسانان کشور باید بیش از پیش بکوشد تا علاوه بر انعکاس گسترده پیشرفت‌های روز افزون جمهوری اسلامی ، موجب خلق فضایی پر نشاط برای جامعه شوند.
در پایان بار دیگر فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی ،روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبر را که به عنوان طلایه‌ داران جبهه بیداری و آگاهی ‌بخشی هستند تبریک عرض می نمایم.
۱۷ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۵:۴۲
کد خبر : ۳۹,۳۴۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید