چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
 
یادمان شهدای کارگری و کارمندی در بنادر گیلان برگزار شد
‍ ⚓️ در سالن همایش اداره کل بنادر و دریانوردی (یادمان شهدای  کارگر ی و کارمندی) برگزار شد.
 
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، یادواره شهدای حوزه کارمندی و کارگری در سالن همایش های این اداره کل، با حضور خانواده شهدای حوزه کارمندی و کارگری و همچنین مدیران شهرستان و با همت بسیج کارمندی و گارگری شهید تندگویان بندر انزلی و بسیج اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و سایر ارگانهای ذیربط برگزار گردید.
 
در این یادمان مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره بر اینکه شهدای عزیزمان نگذاشتند حتی یک وجب از این خاک مقدس به دست دشمن بیافتد تاکید کرد: گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردیهای ایشان از امور واجب در فرهنگ انقلابی است.
 
 وی بیان کرد: از دیدگاه ما شهادت و ایثار در  راه خدا تحقق هدف است و نگاه ملت شریفمان به شهادت عروج است و نه مرگ ساده لذا این عزت سر بلندی است که مردم بصیر و غیرتمند ایران عزیز را به جایگاه امروز درمنطقه و جهان رسانده  است.
 
مهندس چراغی تصریح کرد: امنیت در این سرزمین برقرار است و این در حالی است که تمامی کشورهای منطقه درگیر تروریست  و جنگ هستند، در بیان مقام  معظم رهبری، این مفهوم کاملا گویا است (هر کس بخواهد خلاف امنیت کشور  اقدام کند قطعا سیلی خواهد خورد).
جمهوری اسلامی ایران در جایگاهی ایستاده است که ما به بدخواهان این انقلاب و سرزمین  سیلی خواهیم زد و این حضور ما در عرصه های دفاع از حرمین از این دکترین انقلابی اسلامی نشآت می گیرد و همه اینها به برکت شهدا است.
 
مدیر کل بنادر و دریا نوردی استان گیلان در حاشیه  این مراسم  با جمعی از خانواده معزز و معظم شهدا دیدار کرد.
 
همچنین در این همایش جمشید اصحابی فرمانده سپاه پاسداران منطقه بندر انزلی مطرح کرد: نسل جوان امروز آنچنان مشتاق به خدمت هستند که هر گاه در خصوص ثبت نام مدافعین حرم حرف به میان آمد، ما چند برابر ظرفیت مراجعه کننده داشته ایم و این شور بصیرت دینی و اجتماعی را نشان می دهد و این عزت در بسیج نمایان است.
 
جواد نوروزی پناه فرمانده بسیج کارمندی و گارگری شهید تندگویان بندر انزلی نیز بیان کرد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در مباحث فرهنگی و  مباحث مربوط به خانواده شهدا همراه و همگام  با بسیج است  و حضور مدیران  در چنین حوضه هایی مایه افتخار است.
 
۳۰ اَمرداد ۱۳۹۶ ۱۷:۰۷
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۹,۴۵۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید