شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
 
بر اساس ممیزی اخیر، HSE بنادر گیلان مطلوب است
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریا نوردی استان گیلان، ممیزیHSE بنادر گیلان با حضور تیم ممیزی سازمان بنادر و دریانوردی  در بندر انزلی انجام شد.
 
مهندس حسین چراغی مدیر کل بنادر گیلان در جلسه اختتامیه این دوره از ممیزی بیان کرد :
اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اجرایی نمودن خط مشی مدیریت یکپارچه  به پشتوانه تجارب موفق در ارائه خدمات دریایی و بندری سعی بر آن داشته تا در چارچوب رعایت استانداردهای  بین الملی  و در جهت تحقق اهداف کلان سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین به منظور افزایش ایمنی و سلامت بهداشت محیطی و فردی کارکنان عمل نماید.
 
مهندس حسین چراغی تصریح کرد: از اقدامات صورت گرفته در بنادر گیلان  بر اساس اصل کاهش ریسک با انجام امورات پیشگیرانه در محور های زیست محیطی و ایمنی و بهداشت با اجرایی نمودن الزامات استانداردهای مدیریت کیفیتISO9001:2008ومدیریت زیست محیطیISO14001:2004و مدیریت ایمنی و بهداشتOHSAS18001:2007  می باشد. 
 
وی افزود : اداره کل بنادر و دریا نوردی گیلان با تعهد به  کسب رضایت مشتریان و بهبود مستمر کیفیت  و دستیابی به کارایی و اثر بخشی با در نظر گرفتن اصل ایمنی و رعایت الزامات زیست محیطی در تحقق هرچه بیشتر اهداف کلان سازمانی تلاش و همت می نماید،  تا با توسعه زیر ساخت مناسب و  دانش سازمانی و توانمند سازی نیرو های انسانی به بهبود ساختار مدیریتی اقدام نموده و با حفظ و افزایش کیفیت خدمات و ایجاد رابطه باز خوردی با مشتریان میزان مطلوبیت استفاده از خدمات بندری و دریایی را افزایش دهد.
 
 کارشناسان ممیزیHSEسازمان بنادر و در یانوردی در این ممیزی با بررسی میدانی ابعاد مختلف عملکرد پیشگیرانه و سطوح مدیریتی HSE را مورد ارزیابی قرار داده و ممیزی واحد های ایمنی و بهداشت و محیط زیست این اداره کل و آتش نشانی  بندر انزلی و همچنین شرکتهای وابسته به مدت دو روز کاری انجام دادند.
 
 نتایج  اولیه حاصل از این ممیزی مطلوب اعلام گردید و نقاط قابل بهبود در جلسه اختتامیه با حضور مهندس حسین چراغی، معاونین و مسئولین واحد های عملیاتی مورد بررسی قرار گرفت و دستورات مقتضی در جهت اصلاح موارد عنوان شده صادر گردید.
۱ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریا نوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۹,۴۶۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید