پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
پیام مدیرکل بنادر گیلان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت

به یاد شهیدان رجایی و باهنر که در مسیر اعتلای آرمان‌های مقدس ایران اسلامی  دل از دلبستگی‌های دنیوی گسستند و درمسیر خدمت صادقانه شهادت را برگزیدند .

ایام الله دوم تا هشتم شهریور ماه در تقویم ایران اسلامی به یاد این معلمان بزرگ ایمان مزین به نام دولت گشته است.

هفته دولت بزرگداشت تلاشگرانی است  که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه  در مسیر تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران گام برمی‌دارند و در جهت دستیابی به اهداف چشم‌انداز نظام جمهوری اسلامی  با تلاش و تعامل، در قوای  سه گانه  برای رفع مسایل ومشکلات مردم  و تحقق بخشیدن به اصل اقتصاد مقاومتی  از هیچ تلاشی مضایقه نمی نمایند.

هفته دولت فرصت مغتنمی است تا در کنار تقدیر از دولتمردان تلاشگر  از زحمات بی‌دریغ کارمندان نیز تقدیر بعمل آید آنانی که  درتمامی عرصه ها  از دفاع تا عمل در میدان اقتصاد و خدمت، همراه مردم  و رهبری اند آنچنان که حضرت آیت الله خامنه ای دامت برکاته رهبر عزیز انقلاب می فرمایند(هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاش‏های بخشی از مجموعه نظام جمهوری اسلامی بیشتر آشنا شوند و دروغ بودن محور اصلی تبلیغات دشمنان اسلام مبنی بر ناکارآیی و ناتوانی نظام اسلامی، آشکارتر گردد.

بی‌تردید هفته دولت مجال گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارمند نیز است ، شهدایی که استوارانه در سال‌های انقلاب اسلامی و دوران جنگ تحمیلی بر اعتقاد خدمت به نظام اسلامی استوارانه راسخ ماندند و از جان خود در این راه گذشتند .

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دولت ویاد و خاطره شهدای والامقام دولت ضمن قدردانی از زحمات یکایک شما همکاران گرامی،موفقیت و سرافرازی روز افزون شما را از خداوند متعال خواستارم.

انزلی  

۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان |
کد خبر : ۳۹,۴۸۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید