شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
 
اولین المپیاد ورزش های ساحلی آبی کارکنان و فرزندان بنادر کل کشور، با قهرمانی گیلان پایان یافت
رشته های شنا و قایقرنی از سری مسابقات المپیاد ورزشی بنادرکل کشور که در دو ماده کارکنان و فرزندان کارکنان به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد در حال برگزاری است در پایان روز دوم این بازی ها با شناخت نفرات و تیم های برتر به کار خود خاتمه داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان؛ در رشته قایقرانی کارکنان ، تیم بندر انزلی   قهرمان شد و تیم های بندر چابهار و بندر نوشهر به ترتیب  دوم و سوم شدند، همچنین تیم  بندرامیرآباد تندیس اخلاق این دوره از مسابقات را از آن خود کرد

بنابراین گزارش ، در رشته قایقرانی فرزندان همکار ،تیم های  بندرانزلی ، بندر بوشهر و بندر نوشهر  به ترتیب مقام های اول ، دوم وسوم را بدست آوردند،تیم  بندر لنگه  نیز تندیس اخلاق این مسابقات را بدست آورد.

در مسابقات شنا که در روز دوم این المپیاد برگزار شد تیم های شنا کارکنان  بندر بوشهر ، بندرشهید رجایی و بندر انزلی موفق شدند به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آورند ، تندیس اخلاق این مسابقات نیز به تیم بندر آبادان  تعلق  گرفت.

در رشته شنا فرزندان تیم های بندر انزلی ، بندر بوشهر و بندر خرمشهر نیز به مقام های اول تا سوم دست یافتند و تندیس اخلاق به تیم سازمان مرکزی رسید.

در مجموع رشته های شنا و قایقرانی کارکنان ، تیم های بندر انزلی ، بندربوشهر و بندر چابهار به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

همچنین در مجموع رشته های شنا و قایقرانی فرزندان پسر تیم های بندر انزلی ، بندر بوشهر و بندر شهید رجایی  موفق شدند به مقام های اول تا سوم دست پیدا کنند.

۸ شهریور ۱۳۹۶ ۱۵:۲۸
کد خبر : ۳۹,۵۵۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید