دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
توسعه و بهبود مرکز سوییچ و شبکه کابلی مخابرات در بندرانزلی
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مهرزاد نژاد اسم معاون دریایی وبندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان خبر از توسعه و بهبود مرکز سوییچ و شبکه کابلی مخابرات در بندرانزلی داد و اظهار کرد: با توجه به توسعه محوطه های بندری در سالهای اخیر و همچنین استقرار پیمانکاران و سرمایه گذاران جدید در بندر و افزایش مشترکین خطوط تلفن ، قسمت مخابرات و ارتباطات دریایی با همکاری اداره تجهیزات خشکی نسبت به توسعه و  بهبود شبکه مخابراتی بندرانزلی اقدام گردید.

وی افزود: با اجرای این طرح ضمن بهینه سازی شبکه موجود و جایگزینی اجزای معیوب نسبت به کابل گذاری و ایجاد شبکه کابلی در محوطه ها و ابنیه جدید اقدام شد.

 معاون دریایی وبندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه جهت استاندارد سازی مرکز سوئیچ بندر نسبت به جداسازی اتاق ترمینالها و سالن سوییچ اقدام شده است خاطرنشان کرد: پس از اتمام این طرح، 800 زوج به ظرفیت ترمینالهای مرکز (سالن MDF ) و  300 زوج به ظرفیت شبکه کابلی بندرانزلی اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، بندرانزلی با قدمتی 300 ساله از دیرباز محل واردات، صادرات و ترانزیت بسیاری از کشورها از جمله کشورهای CSI بوده است و نقش کلیدی در کوریدور های شمال و جنوب ایفا می کند.

۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۸:۱۲
کد خبر : ۳۹,۸۷۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید