پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
کشف جسد دومین خدمه هندی تبار شناور صیادی غرق شده در خزر
مدیر روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان صبح پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار کرد: در هفتمین روز از عملیات جستجو برای یافتن خدمه شناور صیادی غرق شده در خزر ، بامداد امروز جسد دومین خدمه هندی تبار این شناور در حوالی ساحل امین آبادکشف شد.
امیر ایزدی افزود: تیم جستجو و نجات دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان در دریا و تیم جستجو و نجات ساحلی هلال احمر در ساحل از ساعات آغازین وقوع این حادثه در روز جمعه گذشته و با وجود شرایط بسیار بد جوی و مواج بودن دریا ، عملیات جستجو و نجات را آغاز کردند.
وی افزود: بالگردهای هلال احمر و ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش نیز در شرایط مناسب برای پرواز ، گشت های هوایی بسیاری را انجام دادند.
ایزدی یادآور شد: این شناور خدمات صیادی چهار خدمه داشت که دو تن از آنان هندی تبار بودند و با پیدا شدن جسد دومین خدمه هندی تبار این شناور عملیات جستجو برای یافتن 2 خدمه بومی آن همچنان ادامه دارد.
به گزارش خبرنگار ایرنا، شناور خدماتی صیادی فعال در مجموعه پرورش ماهی در قفس در محدوده حاجی بکنده ، جمعه گذشته در امواج خروشان خزر غرق شد. شناور فعال در حوزه پرورش ماهی در قفس، چهار سرنشین داشت که دو سرنشین آن هندی و دو سرنشین بومی بودند که صبح سه شنبه جسد یکی از خدمه هندی تبار آن در ساحل زیباکنار پیدا شد و امروز صبح نیز جسد دومین خدمه هندی تبار این شناور در ساحل امین آباد یافت شد.
از وضعیت دو تن دیگر از خدمه بومی این شناور حادثه دیده ، هیچ خبری نیست و امدادگران خدمات دریایی بنادر و دریانوردی و نیروی دریایی و هلال احمر همچنان در حال جستجو هستند.
۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸
کد خبر : ۳۹,۸۷۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید