دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
 
حضور یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی در همایش یگان های حفاظت در دستگاه های کشوری

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، اولین همایش یگان های حفاظت در دستگاه های کشوری با حضور یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی و دیگر یگان های حفاظت در دستگاه های کشوری به مدت دو روز در تاریخ ۱۸ و ۱۹ مهر ماه در محل مجتمع ۱۲ فروردین ناجا برگزار گردید. از جمله اهداف این همایش معرفی یگان های حفاظت در دستگاه های کشوری، ایجاد تعامل و همکاری بیشتر بین ناجا و یگان های حفاظت برای برقراری نظم و توسعه امنیت و ... اشاره نمود. یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی به استعداد ۴۰ نفر در مراسم مذکور شرکت و با استفاده از نیروهای جوان و مستعد ، اقتدار یگان را طی مراسم رژه نفری و خودرویی به نمایش گذاشت. در این برنامه ۴ نفر از کارکنان یگان حفاظت سازمان تحت عنوان نیروی ساعی ،فرزند شهید ، کارمند بازنشسته و فرمانده برتر از سردار مومنی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی، جایزه و لوح تقدیر دریافت نمودند.
در حاشیه این مراسم یگان های حفاظت در دستگاه های کشوری ، دستاورد ها ، توانمندی و اقدامات بعمل آمده در حوزه استحفاظی خود را در قالب نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند تا با معرفی یگان ها و بیان نقش وجودی آنها بر اهمیت برقراری نظم و امنیت صحه گذاشته و بر این مهم تاکید نمایند که امنیت یک محصول اجتماعی است و حاصل تلاش همه نهادها و سازمان هاست.
در راستای برگزاری نمایشگاه ها ، هیئت رئیسه ناجا و نمایندگان وزارت کشور و ستاد کل نیروهای مسلح از غرفه سازمان بازدید و از حضور مقتدرانه و اقدامات موثر یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی در همایش مذکور تقدیر به عمل آوردند.

۲۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵
کد خبر : ۳۹,۹۵۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید