پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 
اولین محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان به مناطق زلزله زده غرب کشور رسید

به گزارش روابط عمومی اداره  کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، امیر ایزدی رئیس روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از به مقصد رسیدن اولین محموله اهدایی جامعه دریایی و بندری استان گیلان به منطقه زلزله زده کرمانشاه خبر داد.
وی افزود: از ساعات اولیه انتشار خبر زلزله مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با مدیران گمرک استان و مدیران شرکت کشتیرانی خزر برنامه ریزی کردند تا در اسرع وقت ملزومات مورد نیاز هموطنان حادثه دیده را تهیه کنند.
ایزدی با اشاره به اینکه اولین محموله اقلام مورد نیاز شامل وسائل گرمایشی، مواد غذایی و محصولات بهداشتی بوده، خاطرنشان کرد: خدا را شکر می کنیم که توانستیم با مردم خوب استان گیلان در این امر همراه بشویم.
رئیس روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان اینکه در حال تهیه دومین محموله جامعه دریایی و بندری استان و ارسال آن در شب چهارشنبه به منطقه زلزله زده کرمانشاه هستیم تصریح کرد: مردم مهربان استان گیلان نیز می توانند کمک های خویش را به پایانه مسافری دریایی بندرانزلی جنب پل ولایت و درب یک (١) این اداره کل برسانند.


gmjdgmg
fgh

eujfruj
۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳
کد خبر : ۴۰,۳۳۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید